Google Nexus 5 İçin LG Oldukça Yoğun Bir Şekilde Hazırlanıyor

Google Nexus 5 İçin LG Oldukça Yoğun Bir Şekilde Hazırlanıyor

Google ve LG işbirliği ile pazara çıkacak olan Nexus 5 serisi hakkına pazara sızan yeni bilgiler Donanımsal olarak cihazın bir evrim geçireceği noktasında birleşiyor. Daha önce Uygun Fiyat – Ortalama Performans diyerek yola çıkan Google Nexus serisi modellerinde Nexus 5 modeli ile üst seviye modellerle yarış içerisine gireceğini görebiliyoruz. Uzunca bir süredir pazarda özellikleri ile […]ve işbirliği ile pazara çıkacak olan serisi hakkına pazara sızan yeni bilgiler Donanımsal olarak cihazın bir evrim geçireceği noktasında birleşiyor.

Daha önce Uygun Fiyat – Ortalama Performans diyerek yola çıkan Nexus serisi modellerinde modeli ile üst seviye modellerle yarış içerisine gireceğini görebiliyoruz.

Uzunca bir süredir pazarda özellikleri ile çok konuşulan bir model olan G2 modeli ile eşdeğer özelliklerde pazara çıkması beklenilen modeline SnapDragon serisi yeni nesil işlemciler kullanılacak.

Gelen haberlere göre modeli için SnapDragon 600 serisi işlemcilerin kullanılma olasılığı yüksek. Ancak bazı kaynaklar SnapDragon 800 serisi işlemciler ile bu modelin satışa sunulacağını belirtiyorlar.

  2013 Biterken Akıllı Telefon Pazarı Büyük Abilerin Rekabetine Tanık Olacak
Google Nexus 5 İçin LG Oldukça Yoğun Bir Şekilde Hazırlanıyor
İçin Oldukça Yoğun Bir Şekilde Hazırlanıyor

2 GB Ram, 32 GB dahili depolama alanı, 5,0 veya 5,2 inç büyüklüğünde 1080p Full-HD ekran, 10 – 13 MP aralığında arka kamera ve Android 5.0 Key Lime Pie İşletim Sistemi ile Nexus 5 modelinin karşımıza çıkması bekleniyor.

2013 Ekim veya 2013 Kasım ayında pazara çıkması beklenilen ve 8 GB, 16 GB, 32 GB gibi versiyonları ile satışa girmesi umulan modelin 8 GB’lık sürümünün 299 Dolar gibi bir fiyat seviyesinden Son Kullanıcıya sunulacağı da gelen haberler arasında.

Bakalım Google modeli bu özelliklere gerçek anlamda sahip olabilecek mi? Yoksa hepsi birer sızıntı olarak mı kalacak.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status