Google Nexus 5 Modelinin Siyah ve Beyaz Modeli Sızdırıldı

Google ve LG tarafından son aşamaya gelinen ve geçtiğimiz günlerde Google Play Market üzerinden yanlışlıkla ifşa edilen Nexus 5 modelinin Siyah renginden sonra Beyaz renginin görselleri de sızdırıldı.

Donanımsal olarak LG G2 modeli gibi oldukça üst düzey özelliklere sahip olacağı neredeyse kesinleşen, fiyat noktasında da yine Uygun Fiyat – Yüksek Performans stratejisi ile satışa çıkması beklenilen LG Google Nexus 5 modelinin tasarım olarak da başarılı bir tasarım ile kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor.

5 inçlik ekranı Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemi, 8 veya 13 MP kamerası, SnapDragon 800 serisi 2,3 GHz’lik İşlemcisi, 2 GB Ram değeri ve 16 GB / 32 GB Depolama Alanı ile pazara çıkacak olan Nexus 5 modelinin Siyah ve Beyaz renkleri de aşağıdaki gibi olacak.

LG Google Nexus 5 Siyah Renk
LG Google Nexus 5 Siyah Renk

Daha önce Sadece Siyah Renk ile pazara çıkan Nexus serisinde ilk kez bir model ikinci bir renk tercihine sahip olacak. Bu noktada Google ve LG kanadının cihaz satışlarında özellikle Bayanları hedef aldığını rahatlıkla görebiliyoruz.

Pazarlama ve Aksesuar noktasında da başarılı bir çalışma ile LG Nexus 5 modelinin pazardaki rakiplerini bir bir geride bırakması pek de sürpriz olmayacaktır.

LG Google Nexus 5 Beyaz Renk
LG Google Nexus 5 Beyaz Renk

 

Google Nexus 5 Modelinin Siyah ve Beyaz Modeli Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir