Google Nexus 7 Tablet PC’nin 3G’li Modeli Yakında

Google Nexus 7 Tablet PC’nin 3G’li Modeli Yakında

Google tarafından 199 Dolar gibi bir fiyata pazara sunulan ve tabiri caizse Kapış Kapış satılan Google Nexus 7 Tablet PC için yeni bir duyum daha pazarı karıştırmaya yetti. İlk modelinde bağlantı birimi olarak sadece Wi-Fi kullanan firmanın önümüzdeki birkaç ay içerisinde pazara sunmaya hazırlandığı yeni modelinde 3G Kablosuz Bağlantı birimi de desteklenecek. Bu sayede Mobil […]


tarafından 199 Dolar gibi bir fiyata pazara sunulan ve tabiri caizse Kapış Kapış satılan Tablet PC için yeni bir duyum daha pazarı karıştırmaya yetti.

İlk modelinde bağlantı birimi olarak sadece Wi-Fi kullanan firmanın önümüzdeki birkaç ay içerisinde pazara sunmaya hazırlandığı yeni modelinde 3G Kablosuz Bağlantı birimi de desteklenecek. Bu sayede Mobil olarak kullanımı daha kolay olacak.

İnternet üzerinden yayın yapan bir site tarafından duyurulan bu haber elbette ki şuan resmi olarak onaylanmış durumda değil. Ancak firmanın iddiaları pazarı karıştırma noktasında oldukça yeterli olmuş durumda.

Cihazın pazara sürüleceği tarih ve fiyat belli olmasa da bir başka sitede ortaya atılan iddialara göre ürünün fiyat 200 Dolar seviyesine oldukça yakın olacak.

  Moto X Modeli Avrupa ve Türkiye Pazarına Gelmeyebilir
Google Nexus 7 3G Android Tablet
3G Android Tablet

 

Bu noktada ilk sürümü alan ve 3G Bağlantısına sahip olmayan kullanıcılarında zarar uğramaması için farklı bir yol izleyebilir Google firması.

Bu arada cihazın Android 4.1 Jelly Bean İşletim Sistemi ile gelmesi ve ilk cihazda sunulanların bu cihazda da standart olarak kullanılması bekleniliyor.

Bekleyelim ve Görelim…


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status