Google Pixel XL 2 yeni haberlerle gündemde!

Google Pixel XL 2 yeni haberlerle gündemde!

Tanıtımına nereden baksak 3 aydan az bir süre kalmış olan, Google Pixel 2 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Android Police sitesi tarafından ortaya çıkarılan bilgiler Google Pixel XL 2’nin tasarımını ortaya çıkardı!   Bu yıl ortaya çıkacak yeni akıllı telefonlar oldukça iddialı bir şekilde gelmekteler, iPhone 8 ve Galaxy Note 8’e baktığımızda bunun […]Tanıtımına nereden baksak 3 aydan az bir süre kalmış olan, Pixel 2 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Police sitesi tarafından ortaya çıkarılan bilgiler Pixel XL 2’nin tasarımını ortaya çıkardı!

 

Bu yıl ortaya çıkacak yeni akıllı telefonlar oldukça iddialı bir şekilde gelmekteler, iPhone 8 ve Galaxy Note 8’e baktığımızda bunun ne kadar doğru olduğunu görebiliyoruz. firması bu dişli rakiplere karşı kendi de iddialı bir akıllı telefon çıkarma hazırlığında olduğu bilinmekteydi. Pixel XL 2 olarak bilinen yeni akıllı telefonu ile ilgili ilk görüntüler, Pixel’in de ilk görüntülerini ortaya çıkarmış olan Police tarafından geldi.

Police web sitesi tarafından paylaşılan bu bilgiler, Pixel XL 2’ye ait. Akıllı telefona cepheden bakacak olursak bu yıl tanıtılan bir çok akıllı telefonları gibi çerçeveleri oldukça daraltılmış ve dokunmatik ekrana daha fazla yer bırakılmış.  6 inçlik AMOLED ekran kullanıldığı gelen bilgiler arasında. Pixel’in en çok eleştiri aldığı yönlerden biri çerçeve sorunuydu. Pixel XL 2’de yapılan bu gelişme aslında Pixel kullanıcıları için de olumlu olmuş gibi gözüküyor. bu telefonda 2:1 en boy oranını tercih ettiğini bize göstermiş oldu.

  Opera Ice Android İşletim Sistemi İçin BETA Sürümünden Çıktı

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status