Google Pixel XL 2 yeni haberlerle gündemde!

Tanıtımına nereden baksak 3 aydan az bir süre kalmış olan, Google Pixel 2 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Android Police sitesi tarafından ortaya çıkarılan bilgiler Google Pixel XL 2’nin tasarımını ortaya çıkardı!

 

Bu yıl ortaya çıkacak yeni akıllı telefonlar oldukça iddialı bir şekilde gelmekteler, iPhone 8 ve Galaxy Note 8’e baktığımızda bunun ne kadar doğru olduğunu görebiliyoruz. Google firması bu dişli rakiplere karşı kendi de iddialı bir akıllı telefon çıkarma hazırlığında olduğu bilinmekteydi. Google Pixel XL 2 olarak bilinen yeni akıllı telefonu ile ilgili ilk görüntüler, Google Pixel’in de ilk görüntülerini ortaya çıkarmış olan Android Police tarafından geldi.

Android Police web sitesi tarafından paylaşılan bu bilgiler, Pixel XL 2’ye ait. Akıllı telefona cepheden bakacak olursak bu yıl tanıtılan bir çok Android akıllı telefonları gibi çerçeveleri oldukça daraltılmış ve dokunmatik ekrana daha fazla yer bırakılmış.  6 inçlik AMOLED ekran kullanıldığı gelen bilgiler arasında. Google Pixel’in en çok eleştiri aldığı yönlerden biri çerçeve sorunuydu. Pixel XL 2’de yapılan bu gelişme aslında Pixel kullanıcıları için de olumlu olmuş gibi gözüküyor. Google bu telefonda 2:1 en boy oranını tercih ettiğini bize göstermiş oldu.

 

 

Google Pixel XL 2 yeni haberlerle gündemde!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir