Pasaport Kayıt İşlemleriGoogle Play Books İle Kitaplar Cebinizde

Google Play Books İle Kitaplar Cebinizde

Google tarafından hazırlanan Google Play Books uygulaması yayınlanmasından kısa bir süre sonra en fazla indirilen uygulamalar arasında yer almayı başarmış bir uygulamadır. Bu uygulamanın devrim yaratan özelliklerinden biri çevrimdışı olarak kitap okuyabilme imkanı sunmasıdır. İndirilen kitaplarınızı internet bağlantısı olmadan da okuyabilme fırsatı sunan bu programda 4 milyondan fazla kitap bulunuyor. Bu kadar fazla e kitabın […]


Google tarafından hazırlanan Google Play Books uygulaması yayınlanmasından kısa bir süre sonra en fazla indirilen uygulamalar arasında yer almayı başarmış bir uygulamadır. Bu uygulamanın devrim yaratan özelliklerinden biri çevrimdışı olarak kitap okuyabilme imkanı sunmasıdır. İndirilen kitaplarınızı internet bağlantısı olmadan da okuyabilme fırsatı sunan bu programda 4 milyondan fazla kitap bulunuyor.

Bu kadar fazla e kitabın yer aldığı uygulamanın oldukça nitelikli birçok tarafı da mevcut. Ortam ışığına göre ayarlayabileceğiniz üç farklı ışık seçeneği sunulan bu programda gündüz gece ve sepya renk ayarlarında rahatlıkla kitap okuyabiliyorsunuz. Diğer programlardan ayrılan özellikleri arasında kitap okurken kitabınıza ayraç koyabilmeniz bu uygulama sayesinde programın kapatılıp tekrar açılmasının ardından program direkt olarak sizi kaldığınız sayfaya götürüyor ve sayfanızı aramak zorunda kalmıyorsunuz. Bununla beraber yanınızda bir not defteri varmış gibi kitap okurken almak istediğiniz notların alınması konusunda da bu uygulama size yardımcı oluyor. Kitapseverler tarafından oldukça beğenilen bu program kitap okuma isteğini arttırır nitelikte hazırlanmış olan bir uygulama olarak değerlendirilebilir. Birçok farklı yazı stili ve boyutundan dilediğinizi seçebilirken aklınıza takılan bir kelimenin vikipedi ansiklopedi kaynağına yönlendirerek kelime hakkında bilgi almanızı sağlıyor bunun yanında beğendiğiniz cümlelerin altını çizebiliyorsunuz.

  Cep Telefonu ve Bilgisayarın Yasaklandığı Ortamlarda Başarı Artıyor

Oldukça nitelikli olan bu kitap okuma uygulaması görsellik anlamında da kitap sayfa geçişlerini 3D oluşturarak bir kitaba dokunamasanız bile onun görselliğini gerçeğine oldukça yakın bir şekilde sizlere sunuyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status