Google Play Store Daha Akıllı Hale Getirildi

Google Play Store Daha Akıllı Hale Getirildi

Google Play Store üzerinde yapılan 3.8.15 nolu güncelleme sonrasında Play Store daha akıllı ve özellikli bir hal aldı. Google I/Q 2012 etkinliklerinde ortaya atılan ve yakın dönemde hayatımıza gireceği belirtilen Akıllı Android Market artık hayatımızın bir noktasından giriş yaptı. Telefonlara gönderilen güncelleme sonrasında kullanabileceğiniz Akıllı Google Play Store size ilk etapta birkaç yenilik sunacak. Öncelikle […]yorumlar.net

Play Store üzerinde yapılan 3.8.15 nolu güncelleme sonrasında Play Store daha akıllı ve özellikli bir hal aldı.

I/Q 2012 etkinliklerinde ortaya atılan ve yakın dönemde hayatımıza gireceği belirtilen Akıllı artık hayatımızın bir noktasından giriş yaptı. Telefonlara gönderilen güncelleme sonrasında kullanabileceğiniz Akıllı Play Store size ilk etapta birkaç yenilik sunacak.

Öncelikle veri güncelleme sistemi düzenlendi. Buna göre eskiden bir uygulamaya güncelleme geldiğinde cihaz uygulamayı komple indirerek yeniden kurmakta idi. Örneğin 200 MB boyutundaki bir oyuna 2 MB güncelleme geldiyse cihazınızın 202 MB veriyi indirip yeniden kurmakta idi. Akıllı Sistemde ise cihaz sadece 2 MB lık olan kısmı indirip uygulamaya ekleyecek.

  Yeni WhatsApp Çıktı
Google Play Store 3.8.15 Nolu Akıllı Sürümü Çıktı
3.8.15 Nolu Akıllı Sürümü Çıktı

 

Bu düzenleme sayesinde veri kullanımlarında düşme olacak ve cihazda kullandığınız İnternet paketleri bir nefes almış olacak.

Bunun dışında 3.8.15 sürümünde istek listesi adı verilen bir uygulama da hayata geçirilmiş durumda.

Buna göre bir uygulama ararken bulduğunuz ve daha sonra inceleme ya da indirme işlemi yapmayı planladığınız uygulamaları listeleyebilecek, bu sayede daha sonra aramaya gerek kalmadan bu uygulamalara rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Kısacası cihazınız artık daha akıllı bir yapıda olacak.

veya yeni ismi ile 3.8.15 sürümünü indirmek için biraz daha beklemeniz gerekecek. Henüz resmi olarak dağıtımına başlanmadı. Bugün veya yarın telefonlarınıza GÜNCELLEME bilgisi gelecektir.

 

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status