Pasaport Kayıt İşlemleriGoogle Sanal Marketten Sonra Google Perakende Market Geliyor

Google Sanal Marketten Sonra Google Perakende Market Geliyor

Genelde ürünlerini İnternet bazlı olarak işlettiği Google Play Store üzerinden satışa sunan Google firması artık ülkelere açılma yoluna gitme kararı aldı ve Google Perakende Market düşüncesi üzerinde çalışmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde ülkemizde de Apple Store Mağazası açacağını duyuran Apple firması ile rekabeti her noktada sürdürmeyi planlayan Google firmasının bu alanda atacağı adım aslında hem kullanıcılar […]


Genelde ürünlerini İnternet bazlı olarak işlettiği Play Store üzerinden satışa sunan firması artık ülkelere açılma yoluna gitme kararı aldı ve Perakende Market düşüncesi üzerinde çalışmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde de Apple Store Mağazası açacağını duyuran Apple firması ile rekabeti her noktada sürdürmeyi planlayan Google firmasının bu alanda atacağı adım aslında hem kullanıcılar hem de kendisi açısından oldukça önemli olacak gibi görünüyor.

Sanal Mağaza üzerinden direkt olarak müşteriler ile etkileşime giremeyen Google firmasının bu atak ile hem direkt müşteriye ulaşma çalışmasını yürüteceği hem de Apple ile her alanda savaşmaya başlayacağını rahatlıkla düşünebiliriz.

Google Sanal Marketten Sonra Google Perakende Market Geliyor
Google Sanal Marketten Sonra Google Perakende Market Geliyor

Google Türkiye çalışmasının yapılıp yapılmayacağını bilemiyoruz ama Google Store Mağaza çalışması ile Android İşletim Sistemi ve modellerinin daha fazla rağbet görmeye başlayacağını kesin bir dille ifade edebiliriz.

  Google Chrome 42 Sürümü Yayınlandı

Ayrıca firmanın yakın dönemde pazara sunduğu ChromeBook isimli PC modellerinin satışını da bu tarz satış noktaları sayesinde arttırması bekleniyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status