Pasaport Kayıt İşlemleri



Google ve LG Nexus 4’ün Üretimini Durdurup Yeni Modele Ağırlık Verecek

Google ve LG Nexus 4’ün Üretimini Durdurup Yeni Modele Ağırlık Verecek

Google ve LG işbirliği ile pazara sunulan ve pazara çıktıktan sonra birkaç saat içerisinde stokları tüketmeyi başaran LG Nexus 4 modeli şimdilerde oldukça ilginç bir iddia ile gündemde. Henüz Türkiye’de dahil olmak üzere birçok ülkede satışa çıkamayan, donanımsal özelliklerine rağmen 299 Dolar gibi bir fiyat etiketi ile Google Play Store üzerinden satışa çıktığı gibi tükenen […]


ve işbirliği ile pazara sunulan ve pazara çıktıktan sonra birkaç saat içerisinde stokları tüketmeyi başaran Nexus 4 modeli şimdilerde oldukça ilginç bir iddia ile gündemde.

Henüz Türkiye’de dahil olmak üzere birçok ülkede satışa çıkamayan, donanımsal özelliklerine rağmen 299 Dolar gibi bir fiyat etiketi ile Play Store üzerinden satışa çıktığı gibi tükenen Nexus 4 modelinin üretimine son verilecek gibi görünüyor.

Ortada resmi bir açıklama yok. Ancak The International Business Times gazetesi tarafından ortaya atılan iddia bir hayli ilginç ve doğru olma olasılığı olan bir iddia.

pazara sunulduğunda özellikle LTE Desteği olmadığı için yoğun bir eleştiri almış ancak yine de kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı.

  Google İlk Reel Mağazasını Açarak Pazara Giriş Yaptı
Google ve LG Nexus 4’ün Üretimini Durdurup Yeni Modele Ağırlık Verecek
ve ’ün Üretimini Durdurup Yeni Modele Ağırlık Verecek

2014 yılında ise pazara özellikle LTE destekli birçok yeni model sunulacak gibi görünüyor. Hatta Sony Xperia Z ve ZL modeli ile başlayan tanıtımlarda başladı. LG ve Google firmaları bu durumda geride kalmamak adına yeni bir çalışma içerisine girmiş olabilirler.

LG adı altında veya farklı bir isimle çıkması planlanan Yeni Nexus Akıllı Telefon Modeli yine LG ve Google işbirliği ile pazara sunulacak ve bu sefer .0 Key Lime Pie İşletim Sistemine sahip olacak.

En azından şuan ki iddialar bu yönde. Önümüzdeki Mobile World Congress 2013 fuarında bu tanıtımın yapılması ve Nexus 4 modelinin üretimine ara verilerek yenilenen Nexus sürümünün satışa sunulmasının önünde ise açıkçası pek bir engel görülmüyor.

Ancak son dönemde oldukça iyi bir satış grafiği yakalayan modelinin bu şekilde bir anda yok edilmesi pek de imkan dâhilinde görünmüyor. Daha iyi bir cihazı aynı fiyata satma gibi bir çalışma içerisine girme gibi bir düşünce varsa ortada bu durum biraz anlam kazanabilir. Ancak daha pahalıya satılacak bir cihaz biraz sıkıntı yaratabilir.

Bakalım LG ve Google ortada dolaşan iddiaları nasıl yanıtlayacak. fuarında gerçekten Nexus 4.1 veya modelini tanıtacak mı? Yoksa Nexus 4 modeli üretimine devam ederek Türkiye gibi ülkelerde de satışa çıkacak mı?


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status