Pasaport Kayıt İşlemleriGoogle Ya Kaldıracak Ya da Kapanacak

Google Ya Kaldıracak Ya da Kapanacak

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim KİRAZ ile alakalı görüntülerin halen ulaşılabilir olduğu Google için kapatma kararı 4 saat içerisinde çıkarılacak. Dünya Devi İnternet Arama Motoru Google‘a erişimin engellenmesi talebi İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu’ndan geldi. Talebin değerlendirmesini yapan İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği, Hain bir saldırı sonucu öldürülen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim KİRAZ […]


Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim KİRAZ ile alakalı görüntülerin halen ulaşılabilir olduğu için kapatma kararı 4 saat içerisinde çıkarılacak.

Dünya Devi İnternet Arama Motoru ‘a erişimin engellenmesi talebi İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu’ndan geldi.

Talebin değerlendirmesini yapan İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği, Hain bir saldırı sonucu öldürülen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim KİRAZ ile alakalı bazı görsellerin Arama Sonuçlarından Kaldırılması için 4 Saatlik süre verdi.

Youtube ve Google içeriklerinin süre sonunda kaldırılmamış olması durumunda Google Arama Motoruna erişim durdurulacak.

 

Karar 4 Saat İçinde Uygulanabilir

Mahkeme kararında, ‘Savcı Kiraz’ın rehin alınması görüntülerinin halen Google arama motorundaki yer sağlayıcı ile bu yer sağlayıcı üzerinden yayın yapan YouTube internet sitesinde yer aldığı’ belirtildi.

Karar uygulanmadığı takdirde erişimin 4 saat içinde engellenmesi bekleniyor.

Google
Google

Google Kapanırsa Büyük Bir Boşluk Doğar

Ülke insanının Facebook ve Twitter gibi sitelere bile Google Araması ile girdiğini düşünürsek Google Arama Motorunun kapanacak olması büyük bir internet boşluğu yaratacaktır.

Gün içerisinde kapatılan Facebook ve Twitter’ın görüntüleri temizlemesi sonrasında açılmasından sonra gözler Youtube cephesine çevrilmişti.

Şu aşamada Google ve Youtube konu ile alakalı bir açıklama yapmadı.

  Google Başkanı Eric Schmidt'den Rakipleri Hakkında Samimi Açıklamalar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status