Google+ Yeniden Tasarlanıyor, Yeni Özellikler Geliyor

Google+ Yeniden Tasarlanıyor, Yeni Özellikler Geliyor

Google’ın Sosyal Ağ Projesi olan ve beklentilerin altında bir ilgi gören Google+ Projesi için yeni adımlar atmaya başladı. Test Ekiplerinden birisinde bulunduğu tahmin edilen Markus BİRTH isimli bir Alman Vatandaşı tarafından yapılan bir paylaşımla yakın dönemde Google+ Ara Yüzünün değişeceği de ortaya çıkmış oldu. Yasaklar sebebiyle pek fazla bilgi paylaşamayan kullanıcının belirttiği tek şey “Basit, […]’ın Sosyal Ağ Projesi olan ve beklentilerin altında bir ilgi gören + Projesi için yeni adımlar atmaya başladı.

Test Ekiplerinden birisinde bulunduğu tahmin edilen Markus BİRTH isimli bir Alman Vatandaşı tarafından yapılan bir paylaşımla yakın dönemde + Ara Yüzünün değişeceği de ortaya çıkmış oldu.

Yasaklar sebebiyle pek fazla bilgi paylaşamayan kullanıcının belirttiği tek şey “Basit, Hızlı ve Daha İyi” olmuş durumda.

Tabi ki bu kadarcık bilgi ile Google+ Yapısında nasıl bir değişim olacak bilmek ya da tahmin etmek mümkün değil. Ancak Google firmasının bu alanda kendisini daha uzun süre sırtlayacak, rekabet düzeyi yüksek bir yapıya yavaş yavaş geçmesi de gerekiyor.

  Apple Gecici Olarak Nexus İle Olan Savaşını Kaybetti

 

Google+ Ara Yüz Değişimine Gidiyor
Google+ Ara Yüz Değişimine Gidiyor

 

Google+ Kullanıcısı mısınız?

Sizde bir Google+ Kullanıcısı iseniz gelecek olan Güncelleme sonrasında çok daha başarılı bir Google+ Deneyimi elde edeceksiniz demektir.

Tabi alışma süreci sırasında tıpkı Facebook Timeline Sürecinde olduğu gibi Google+ Yeni Ara Yüzünden sıkılanlarda olacaktır.

Bakalım yeni güncelleme ile bizleri neler karşılayacak.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Zamanında başarılı adımlar atamadılar ama artık daha başarılı bir şekilde ilerliyor Google +

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status