Google’ın Pixellerine Now güncellemesi!

Google’ın Pixellerine Now güncellemesi!

Google firmasının son zamanlarda daha çok kullanılması ve aynı zamanda daha çok işe yarar bir hale gelmesi için üzerinde yoğun çalışmalar yaptığı Google Asistan uygulaması güncelleme aldı. Haberimiz bu güncellemenin detaylarını size sunacak!   iOS ve Android işletim sisteminin kullanıcılar arasındaki bazen tatlı bazen sert olan gerilim her geçen güncelleme ile devam etmekte. İki işletim […]firmasının son zamanlarda daha çok kullanılması ve aynı zamanda daha çok işe yarar bir hale gelmesi için üzerinde yoğun çalışmalar yaptığı Asistan uygulaması güncelleme aldı. Haberimiz bu güncellemenin detaylarını size sunacak!

 

ve işletim sisteminin kullanıcılar arasındaki bazen tatlı bazen sert olan gerilim her geçen güncelleme ile devam etmekte. İki işletim sistemininde birbirlerine üstünlük sağlayabildiği konular mevcut. Örneğin işletim sistemi kişiselleştirme konusunda daha fazla opsiyon sağlayabildiği için bazı kullanıcıların dikkatini çekiyor. işletim sistemi de daha net ve daha pürüzsüz görsel deneyimler yaşatabildiği için kullanıcıların tercih sebebi olabiliyor.

, ’un sahip olduğu görsel zevkleri kullanıcılarına yaşatabilmek için yepyeni bir uygulama penceresi yerine, Asistan ekranını ana sayfada yer alan bir eklenti haline getirmeyi sağlayacak bir güncelleme paylaştı. Bu güncelleme Pixel akıllı telefonlarına kendi duvar kağıdının görüntüsünü bozmadan yarı saydam bir yüzey sağlıyor. Bu yarı saydam ortam beyaz renginde olduğu için tamamen gözükmüyor ve arka plan resmine hafif bir dokunuş katıyor. Bu durumun 7’den beri gördüğümüz yarı saydam görsel deneyimini hatırlattığını söyleyebiliriz.

  150 Dolarlık Nik Collection Seti Ücretsiz Dağıtılacak

Bu güncellemenin sadece Google firmasının kendi Pixel telefonlarına mı geleceği yoksa tüm cihazları mı kapsayacağı daha kesin olarak bilinmiyor. Fotoğrafta bu ile değişen Google Asistanının son halini görebilirsiniz.

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status