GP Portable Powerbank 6000 mAh (GP 761) Taşınabilir Şarj Aleti İncelemesi

GP firması tarafından ülkemizde de satışa sunulan GP761 kodlu 6000 mAH’lik Batarya Değerine sahip olan GP Portable Powerbank modelini inceledik.

6.000 mAh’lik bataryası ile kullanıcılara Akıllı Telefonlarda 2 ila 5 kez %100 Şarj İmkanı sunan GP Portable Powerbank  serisi Tablet PC modellerinde ise 1 veya 2 kez %100 Şarj İmkanı sunuyor.

5V-1A değerinde bir girişe sahip olan ürün 7 saatte şarj olurken 3.7V – 2.1A ve 3.7V – 1A değerindeki iki çıkış ile de hem Akıllı Telefon hem de Tablet PC modellerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde şarj edebiliyor.

Aşırı Akım Koruması, Aşırı Isınma Koruması gibi birçok teknik koruma sistemine sahip olan GP Portable Powerbank GP761 serisi Taşınabilir Şarj Aleti 118 x 68 x 16.5mm boyutunda ve 168 gram ağırlığında.

GP Powerbank GP761 Taşınabilir Şarj Aleti
GP Powerbank GP761 Taşınabilir Şarj Aleti

 

Güç Düğmesi ve 4’lü Güç Seviye Göstergesi ile ne kadarlık bir batarya durumuna sahip olduğunu da gösteren GP Portable Powerbank 6000 mAh (GP 761)  serisi Portatif Şarj Aleti hem taşınabilirlik hem de kullanım noktasında oldukça başarılı.

Web Siteleri ve Teknoloji Mağazaları tarafından satışı yapılan ürünün gömlek ya da pantolon cebine de rahatlıkla girebileceği ve kalın olmayan yapısı ile sorunsuz bir şekilde taşınabileceği görülüyor.

Özellikle çok fazla batarya tüketenler, şarj için zaman ve mekan bulamayanlar ve çok fazla seyahat edenler için GP Portable Powerbank 6000 mAh (GP 761)  serisi oldukça başarılı bir performans sunuyor.

Kaynak: GP761 Powerbank İncelemesi (6000 mAh)

GP Portable Powerbank 6000 mAh (GP 761) Taşınabilir Şarj Aleti İncelemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. teşekkur ederim iki marka arasında kaldım sizden de fikir alabilirmiyim 1) gp portable power bank 761 2)ttec easy charge smart ikiside özellik bakımjından aynı gibi uzun suredirde takip ettiğim ürünler fakat bir seçim yapamadım yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
  • Aralarında çok bir fark yok ama GP özellikle Batarya alanında uzman olduğu için bir tık daha yukarıda bana göre.

   Cevapla
 2. bu ürünün her nereden alırsak alalım garanti belgesi var mı varsa kaç ay veya yıl

  Cevapla
  • Alacağınız yere göre Garantisi ve Garanti Firması değişebilir. Mağazalardan alırsanız 2 Yıl Türkiye GP Garantisi ile gelecektir.

   Cevapla