Gündelik Hayat ve İş İçin Uygulamalar

Gündelik Hayat ve İş İçin Uygulamalar

Hala ajandanıza yapılacak işler listenizi yazıyorsanız, teknolojinin sunduğu nimetlerden yararlanma zamanınız gelmiş demektir. Artık iş listenizi akıllı telefonunuz üzerinden tutarak hiçbir ayrıntıyı atlamayacak ve ajandanızı yanınızda taşımak zorunda kalmayacaksınız. İşlerinizi telefonunuzdan takip edebileceğiniz üç harika uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemi telefonlarda hayatınıza yeni bir kolaylık katıyor. Evernote uygulamasıyla minik bilgi notlarınızı tutabilecek, […]


Hala ajandanıza yapılacak işler listenizi yazıyorsanız, teknolojinin sunduğu nimetlerden yararlanma zamanınız gelmiş demektir. Artık iş listenizi akıllı telefonunuz üzerinden tutarak hiçbir ayrıntıyı atlamayacak ve ajandanızı yanınızda taşımak zorunda kalmayacaksınız. İşlerinizi telefonunuzdan takip edebileceğiniz üç harika uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemi telefonlarda hayatınıza yeni bir kolaylık katıyor.

Evernote uygulamasıyla minik bilgi notlarınızı tutabilecek, notlarınıza resim ekleyerek küçük defterlere ayırabileceksiniz. Başlıklarınızı kategorize edip, arama özelliğini kullanarak aldığınız notlarınızı kolayca bulabilirsiniz. Aklınıza gelen hemen hemen tüm platformlarda kullanabileceğiniz uygulamanın bir çok sürümüne tek hesapla erişebilirsiniz. Hayatınıza kolaylık katacak diğer bir uygulama olan Any.Do, basit ve kullanışlı ara yüzü ile oluşturduğunuz listenizdeki biten işleriniz için check atabilecek, silebilecek veya geri alma özelliği ile işlerinizin durumunu belirleyebileceksiniz.

  Google Asistan (Google Now) Artık Türkiye’de de Kullanılabilir

Any.Do’nun yan uygulaması olan Cal ile zaman planlamanızı artık daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Benzer uygulamalardan farklı olan Google Now uygulaması ile ses komutu vererek not yazdırabilecek, tuttuğunuz listenizi geniş bir takvim ile destekleyerek, tarihlerine ayırabileceksiniz. İş ve gündelik hayatınızı kolayca planlayabileceğiniz uygulamaya tabletinizden ve masaüstü bilgisayarınızdan ulaşabilme imkanı bulabileceksiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status