Günümüzün Gelişmiş Teknolojisi Asus

Asus ZenFone 3 Yakında Duyurulacak

Her geçen gün yeni teknolojilerin ortaya çıktığı bu dönemde yedek parça bulmak veya eşyanızı tamir ettirmek oldukça zor bir durum. Bu konuda Asus destek sizlere mümkün olan en büyük desteği vermeye çalışıyor. Gerek yedek parça gerek eşya tamiri konusunda sizlere yardımcı olan Asus teknik destek günün her saatinde ulaşılabilir durumda.

Bozulan veya kırılan bir eşyanızı hızlıca size yakın olan asus yetkili servisine götürürseniz en hızlı şekilde size uygun olan işlemi Asus servis destek bölümü en kısa sürede gerçekleştirecektir.

 

Asus Servis Yedek Parça Hizmeti

Bu dönemde bir ürün alırken bakılması gereken en önemli kısım yedek parasının bulunup bulunamayacağıdır. Eğer bir ürünün yedek parçalarını ucuz bir şekilde temin edebiliyorsanız cihazınız ne kadar bozulursa bozulsun hızlıca tamir edebilirsiniz. Bu konuda da Asus servisi sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Sitesinde bulunan yedek parça kısmı sayesinde sizlere gereken yedek parçayı en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışıyor.

Asus Servisi İletişim Bilgileri

Sitede bulunan iletişim kısmından firmanın gerek telefon numarası gerekse bulunduğu konuma rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz Eğer isterseniz firmanın sizler için oluşturduğu destek talebi kısmını doldurarak firmaya bir mesaj bırakabilirsiniz. Bu mesajı alan firma en kısa sürede bıraktığınız mail ve telefon bilgilerine göre sizlere geri dönüş yapacaktır. Bu şekilde hızlıca ilgili konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Asus Servis Bölgeleri Nelerdir?

Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye çalışan Asus servisi bu amaca yönelik olarak 80 ilde yetkili firma bulunduruyor. Eğer cihazınız ile ilgili herhangi bir probleminiz veya sorununuz varsa size en yakın olan Asus yetkili servisi ziyaret ederek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu bölgeleri ziyaret etmeden önce çalışma saatlerini göz önünde bulundurmalısınız. Asus yetkili servisi hafta içi her gün sabah dokuz ile akşam sekiz arasında çalışmakta.

Asus Servis Hizmetleri

İster yedek parça isterse parça tamiri olursun Asus servisi sizlere yardımcı olabiliyor. Ayrıca cihazınızı kullanmada size kolaylık sağlamak isteyen firma sizlere gerekli ürünler satışını da yapabilmekte. İstediğiniz ürünü site üzerinden seçerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.