Pasaport Kayıt İşlemleriHalf Life efsanesine yeni bir dokunuş!

Half Life efsanesine yeni bir dokunuş!

Gelmiş geçmiş efsane oyunlardan biri olan, tam 19 yıl önce Valve firması tarafından oyun piyasasına sürülen Half-Life, o günden bu yana hiç bir güncelleme almamıştı. Fakat bugün ilk güncellemesi alan oyun, günümüz işletim sistemlerine uygun hale getirildi!   FPS oyunlarının ilki olarak sayılan ve 19 yıl önce Valve tarafında üretilen Half-Life, ilk güncellemesini tam 19 […]


Gelmiş geçmiş efsane oyunlardan biri olan, tam 19 yıl önce Valve firması tarafından piyasasına sürülen Half-Life, o günden bu yana hiç bir güncelleme almamıştı. Fakat bugün ilk güncellemesi alan , günümüz işletim sistemlerine uygun hale getirildi!

 

FPS oyunlarının ilki olarak sayılan ve 19 yıl önce Valve tarafında üretilen Half-Life, ilk güncellemesini tam 19 yıl sonra aldı. Günümüzde de farklı sürümlerle hala popülaritesini hala koruyan Counter-Strike gibi bir çok oyunun esinlendiği ve çıkmasına sebep olduğu Half-Life, bu güncelleme ile birlikte günümüz bilgisayarlarına daha uyumlu hale getirildi. Bu güncellemenin oluşmasına sadece oyuncuların bulduğu ve üzerinden firmaya “Hata Raporu” olarak gönderdiği iletilere göre oluşturuldu. Oldukça farklı bir yol izleyen firma aşağıda verdiğimiz değişiklikleri yaparak Half-Life oyununu günümüze optimize etmiş oldu.

  • Half-Life’ın konsol sorunu düzeltildi.
  • Konsol’daki hatalı olarak bazı biçimlendirilmiş dizelerin çökme durumu düzeltildi.
  • Custom olarak hazırlanan kusurlu BSP dosyası yüklenirken yaşanan çökme sorunu ortadan kaldırıldı.
  • Custom Sticker ayarlarken yaşanılan çökme sorunu düzeltildi.
  • Oyundaki silahları hızlı bir şekilde değiştirirken yaşanan çökme sorunu düzeltildi.
  • SAV dosyaları düzenlendi.
  IGG, Yeni Oyunu Çöl Savaşı ile Doludizgin Geliyor

Güncelleme platformu üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Oyunu oynayan kullanıcıların bunun dışında yapması gereken ekstra bir gereksinim yoktur.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status