Hamilton Güneş Kremi Ürünleri

Hamilton, Avustralya merkezli bir firma olup, 1932 yılından beri güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı ürünler sunmaktadır. Hamilton güneş kremi de bu ürünler arasında yer almaktadır.


Dünyanın pek çok bölgesi, güneş ışınlarını doğrudan ve uzun süre almasıyla bilinir. Bu bölgelerde güneşlenme süresi uzun olduğundan insanlar güneş ışınlarına çok daha fazla maruz kalmaktadır. Bu durum bazı sakıncaları da beraberinde getirmektedir. Güneşi ve çölleri ile ünlü Avustralya’da bu riskin en yüksek olduğu bölgelerden biridir.

Hamilton, Avustralya merkezli bir firma olup, 1932 yılından beri güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı ürünler sunmaktadır. Hamilton güneş kremi de bu ürünler arasında yer almaktadır.

 

Hamilton Güneş Kremi Farkı

Son yıllarda Ozon Tabakasındaki deliğin hızla büyüdüğü ve güneş ışınlarına karşı doğal bir filtre görevi gören bu tabakanın görevini tam olarak yerine getirememesi nedeniyle dünya genelinde cilt kanseri sayısında ciddi bir artış görülmektedir.

Başta Avustralya gibi pek çok ülkede bu problemin hızla arttığı yerler arasındadır. Güneşe uzun süre ve korunmasız olarak maruz kalınması durumunda yaşlanma, yanık, bağışıklık sistemine olumsuz etkiler ve cilt kanseri gibi problemler oluşabilmektedir. Türkiye’de bile cilt kanserindeki artış yaklaşık olarak %237 oranında artış gösterdiği bildirilmektedir. Cilt kanserine neden olan birincil etmen ise güneş kaynaklı UV ışınlarıdır.

Bu nedenle UV ışınlarına karşı Hamilton güneş kremi, güneşe maruz kalındığı anlar veya güneşlenmenin 20 dakika öncesinde mutlaka kullanılmalıdır.  Cilt bakımı konusunda da uzman olan Hamilton, ciltteki kırışıklık, leke veya kuruluk gibi sorunlar için de özel bir bakım sağlamaktadır.

 

Hamilton Güneş Kremi Ürünleri

 

Hamilton Güneş Kremi Avantajı

İçeriğindeki gelişmiş formül ile gözenekleri tıkayan etkileri temizleyerek akne oluşumun önüne geçer. Cildin nem dengesinin korunmasını sağlayarak kurumayı ve doğal olarak yaşlanmayı geciktirir. Ayrıca ciltteki tahriş ve kızarıklık gibi problemler için de etkilidir.

Suya veya terlemeye karşı dayanıklı olan formülüyle, bütün cilt çeşitleri için koruma sağlamaktadır. Güneşe maruz kalmadan yaklaşık 20 dakika önce vücudun gerekli bölgelerine sürülmelidir. Kolayca emilen ve yağlı bir his bırakmayan özel formülü, güneşin zararlı etkilerine karşı 4 saate varan bir koruma sağlamaktadır.  https://www.recete.com/hamilton/gunes-kremi-ve-koruyucular/ adresinde Hamilton güneş kremi ve diğer Hamilton ürünlerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan Hamilton ürünlerini ödeme seçenekleri ve kargo hizmeti ile temin edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status