Heliocare ile güneşten korunun

Heliocare ile güneşten korunun
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dokunma duyusu organı olan cilt, aynı zamanda vücudun dış yüzeyini oluşturur. Bir bakıma vücudun kıyafeti olan cilt, doğru beslenme, dinlenme ve düzenli bakım ile genç kalır. Ancak tam tersi durumlarda, örneğin yoğun stres, kimyasal maddeler, kesikler ve yoğun miktarda güneş ışığı cildin tahriş olmasına ve hızla yaşlanmasına neden olabilir.

Yapısı itibariyle kendisini onarabilen cilt, uzun süreli güneş ışığına korunmasız bir şekilde maruz kalındığında iyileşmesi imkansız hasarlar alabilir. İşte bu amaçla heliocare güneş kremi ve losyonları güneş ışınlarına karşı koruyucu bir etki sağlamak için geliştirilmiştir.

 

Heliocare Nasıl Kullanılmalıdır?

Sağlıklı bir cildin, bu durumunu koruyabilmesi için yeterli bir neme ve ph dengesine ihtiyacı vardır. Ancak korunmasız olarak gereğinden fazla maruz kalınan güneş ışığı vücudun nem ve ph dengesini bozar.

En hafif haliyle ciltte kızarıklığa ve yanıklara yol açan bu durum koruyucu faktörler olmadığı halde sürekli hale gelirse cilt kanserine neden olabilecek sonuçlara neden olacaktır. Bu noktada Heliocare koruyucu ürünleri krem, jel ve sprey çeşitleri ile cildi güneşin zararlı etkilerine korumaktadır.

Heliocare ile güneşten korunun

 

Heliocare Bitkisel Çözümler Sunar

Dermatolojik çalışmalar konusunda uzman Cantabria Labs, güneş ışınlarının cilde olan zararları konusunda da önemli çalışmalara imza atmıştır. Bu araştırmalar sonucunda Fernblock adı verilen, Orta Amerika’da yetişen bir eğrelti otunun özü kullanılarak Heliocare ürünleri ortaya çıkarılmıştır. Fernblock adındaki bu eğrelti otu yapısı itibariyle güneş ışığına uzun süre maruz kaldığında, bunun zararlarına karşı kendi kendini onaran özelliğe sahiptir. Geçmişte bu ot, dermatit ve sedef hastalığı gibi pek çok cilt hastalığının tedavisinde kullanılmıştır.

Fernblock bitkisinden elde edilen bu öz ile güneşin neden olduğu cilt kanseri oluşumu, antioksidan koruma sağlama, bağışıklık sistemine destek, ciltte kuruluk ve kırışıklığın önlenmesi pek çok cilt sorunuyla mücadele edilebilmektedir. https://www.recete.com/heliocare/yuz-gunes-urunleri/  adresinde Heliocare ürünlerinin yağlı, kuru ve karma ciltler için özel üretilmiş krem, sprey ve jel çeşitlerini bulabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünleri kendiniz ve sevdikleriniz için avantajlı ödeme seçenekleri ve kargo hizmeti ile adresinizde hemen teslim alabilirsiniz.

 

coreldraw lisans

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!