Hem Sitenizi Hem Sosyal Medyanızı Güvenilir Ellere Teslim Edin

Social Media
Social Media
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günümüzde firmaların en önemli tanıtım alanları sosyal medya, en önemli vitrinleri ise web siteleri olmuş durumda. Bu sebeple de bu iki unsurun doğru bir şekilde planlanarak yürütülmesi gerekiyor.

Sosyal medya firmaların en fazla dikkat etmeleri gereken süreçlerden bir tanesi. Doğru bir yönetim ile firmanızı kısa sürede oldukça geniş kitlelere tanıtabileceğiniz sosyal medyada hatalı bir süreç sonunda milyonlarca kişiden linç de yiyebilirsiniz.

İşte bu sebeple doğru bir ekiple çalışmak, doğru pr stratejileri üretmek ve günün sonunda firmanıza değer katacak bir sosyal medya yönetimi hizmeti alarak firmanızı bir adım öne çıkarmak oldukça önemli bir değerdir.

Aynı süreç web siteniz için de geçerlidir. Sitenize gelen kişilerin sizi tanıyabileceği, sizle konuşmadan ne iş yaptığınızı anlayabilecekleri, göze hoş gelen aynı zamanda da kullanıcıya aradığı her şeyi sunan bir yapıda olması gerekmektedir.

 

Social Media
Social Media

 

Bunun bir adım ötesinde ise sitenizin bulunabilir olması çok önemlidir.

Örneğin işinizin bir elma sirkesi üretimi olduğunu düşünelim. İnsanlar sitenize gelebilmek için elbette ki Elma Sirkesi diye arama yapacaktır. Ama siz bu anahtar kelimede arama sonuçlarında çok gerilerde iseniz insanların gelip sizi bulması çok zordur.

İşte bu noktada da SEO adını verdiğimiz arama motoru optimizasyonu karşımıza çıkıyor. Elbette ki SEO süreci çok geniş bir alanda yapılan farklı eylemlerden oluşan bir iş olsa da günün sonunda size sunacağı katkı web sitenizin arama motoru sıralamasından yükselmesidir.

Bu süreci de sıra bulucu adını verdiğimiz yazılımlar üzerinden yapabiliyoruz. Devamlı aramalar yaparak sitenizi takip etmek yerine sitenizin ne durumda olduğunu, kaç sıra yükselip kaç sıra düştüğünü bu sistemler üzerinden istediğimiz an görebiliyoruz.

Bu alanda bir ürüne ihtiyacınız olursa bu noktada da fixerkit hizmetini sizlere önerebiliriz. Sundukları hizmetler ile size birçok alanda hizmet sunacak bir sitedir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!