Hepsiburada Apple Ürünlerinin Tek Yetkili e-Ticaret Satış Sitesi Oldu

Hepsiburada Apple Ürünlerinin Tek Yetkili e-Ticaret Satış Sitesi Oldu

Apple Türkiye ve Hepsiburada arasında yapılan anlaşma ile Hepsiburada.com Apple ürünlerinin Tek Resmi e-Ticaret Satış noktası oldu.


Türkiye ve arasında yapılan anlaşma ile .com ürünlerinin Tek Resmi e-Ticaret Satış noktası oldu.

kanalında özel bir sayfa tasarımı ile satışına başlanan ürünleri için Store benzeri bir ara yüz kullanılmış ve siteden bağımsız bir tasarım ile tüketici karşısına çıkılmış durumda.

müşterileri iPhone, iPad, Watch, Mac gibi tüm ürünlerini, üzerinden ’a özel hazırlanan sayfadan satın alabilecek.

 

Hepsiburada Apple Satış Mağazası

 

Diğer e-Ticaret Siteleri Satışa Devam Edebilecek

Her ne kadar tarafından Tek Resmi e-Ticaret Sitesi ünvanı adresine verilmiş olsa da başta N11, GittiGidiyor ve Trendyol olmak üzere MediaMarkt, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve Yukko gibi birçok site üzerinden Apple ürünleri satılmaya devam edilebilecek.

Hepsiburada tarafından alınan unvan ise Apple Türkiye adına bir Apple Mağazası gibi satış yapabilme hakkı ve yetkisi gibi düşünülebilir.

Apple ile yapılan anlaşma ile birlikte Apple Müşterilerinin daha aşina olduğu bir ürün satış sayfasına da geçiş yapan Hepsiburada bir anlamda Apple Kullanıcıları için özel bir hizmet sayfası oluşturmuş oldu.

 

Hepsiburada Apple Store Açıldı

 

Hepsiburada “Apple Store” Açılmış Oldu

Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini yaşatmayı sürdürmek için sunduğu ürün ve hizmetleri her geçen gün yeniliyor ve genişletiyor. Bu kapsamda teknoloji devi Apple ile yeni bir iş birliğine imza atan Hepsiburada, markanın dünyada nadir olarak yetkilendirdiği resmi online platformlardan biri oldu. Böylelikle Hepsiburada, Türkiye’de Apple ürünlerinin online satın alınabileceği ilk ve tek resmi e-ticaret satış noktası durumuna geldi.

Yeni iş birliğiyle müşteriler, Hepsiburada üzerinde özel olarak tasarlanan ayrı bir bölümden alışveriş yaparak Apple deneyimini uçtan uca, keyifli bir şekilde yaşayabilecek. En yeni model iPhone’lardan Mac bilgisayarlara, Apple Watch’dan Apple TV’ye kadar tüm ürünler, Apple kalitesi ve Hepsiburada güvencesiyle satışa sunuluyor.

Hepsiburada müşterileri Türkiye’de satışı kısa bir süre önce başlayan yeni iPhone modelleri iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ile yeni nesil Apple Watch Series 5’i de Hepsiburada’dan satın alabiliyor.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre Hepsiburada’nın sürekli kendini yenilediğine vurgu yapan Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ bu yeni iş birliğiyle ilgili, “Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu olarak, daima müşterilerimize mükemmel müşteri deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Bu noktada da yeni yatırımlar, işbirlikleri, teknoloji ve inovasyona odaklanmaya devam ediyoruz. Teknoloji devi Apple ile hayata geçirdiğimiz yeni iş birliği, bu doğrultuda attığımız önemli bir adım. Apple’ın dünyadaki sayılı, Türkiye’de ise ilk ve tek olarak tercih ettiği yetkili online platform olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimiz özel olarak hazırladığımız sayfa üzerinden bir tıkla, evlerinin konforunda Apple kalitesi ve Hepsiburada güvencesiyle diledikleri Apple ürününü satın alabiliyor. Üstelik bu sayfayı Apple kullanıcılarının alışkın oldukları tasarım ve satın alma yolculuğuna uygun olarak tasarladık. Özellikle son dönemdeki yenilikçi atılımlarımız ve global iş birliklerimizle müşterilerinizin farklı alanlardaki ihtiyaçlarına cevap verecek yeni modeller üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Dünya devi Apple ile olan iş birliğimiz Hepsiburada’nın global arenadaki yerinin altını çizen ve önümüzdeki dönemde yazmaya devam edeceği başarı hikayelerinin bir yansıması” dedi.

Apple ürünlerini almak isteyenler Hepsiburada’da Apple deneyimini yaşayacakları https://www.Hepsiburada.com/apple-store sayfası üzerinden tüm ürünlere ulaşabiliyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status