Pasaport Kayıt İşlemleriHer 3 Galaxy Gear Ürününden 1 Tanesi İade Ediliyor

Her 3 Galaxy Gear Ürününden 1 Tanesi İade Ediliyor

Samsung tarafından pazara sürülen ve büyük ümitlerle satışına başlanılan Samsung Galaxy Gear Akıllı Saat modelinde iade oranları sıkıntı yaratmaya başladı. Galaxy Note 3, Galaxy Note 2, Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 Active, Galaxy Mega gibi birçok üst düzey Samsung modelinde kullanılabilir olarak hazırlanan Galaxy Gear modelleri iadeler ile dertte. Best Buy […]


Samsung tarafından pazara sürülen ve büyük ümitlerle satışına başlanılan Samsung modelinde iade oranları sıkıntı yaratmaya başladı.

Galaxy Note 3, Galaxy Note 2, Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 Active, Galaxy Mega gibi birçok üst düzey Samsung modelinde kullanılabilir olarak hazırlanan modelleri iadeler ile dertte.

Best Buy tarafından verilen bilgilere göre siparişlerinde iade oranları %30 seviyesine ulaşmış durumda. Bu noktada da satılan her 100 üründen 30 tanesi geri dönüyor ve bu Samsung adına hem itibar hem de para kaybı anlamına geliyor.

Best Buy Mağazaları kanalıyla iade alınan ürünlerde genelde iki şikâyet ağır basıyor. Bunlardan ilki ve en önemlisi modelin şarj süresinin bir günü bile devirememesi olurken ikincisi ise cihazın şu aşamada birçok model ile uyumlu ve tam performansta çalışamıyor olması.

  Samsung Galaxy Gear Modelinin İlk Görseli Sızdırıldı
Her 3 Galaxy Gear Ürününden 1 Tanesi İade Ediliyor
Her 3 Ürününden 1 Tanesi İade Ediliyor

Sene sonuna kadar 10 farklı modelde kullanılabilir hale gelecek olan modeli Türkiye Pazarında ise henüz satışa sunulmadı. 799 TL gibi bir rakamdan satışa çıkacak olan modelinin ülkemizdeki iade oranları nasıl olur orası henüz belli değil.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status