Here – Active Listening İle Sesleri Duymak İstediğiniz Gibi Duyun

Here – Active Listening isimli bu kulaklık sayesinde Otobüste seyahat ederken arka koltuktaki bebeğin ağlama sesini yok edebilir, bir konserdeki şarkıyı daha bass bir tonda dinleyebilirsiniz.

Bir Kickstarter ürünü olan ve şu ana kadar üretimi için gerekli mali gerekliliği %200 oranında toplayan Here – Active Listening isimli Bluetooth Kulaklık boyutundan büyük işler yapıyor diyebiliriz.

Temel anlamda bir Bluetooth Kulaklık olarak görev yapan ve tasarım olarak Kulak İçi bir tasarıma sahip olan bu kulaklığın en büyük özelliği ise Dış Sesleri Yönetme imkanını size sunuyor olması.

Lakin şunu not düşmekte fayda var. Here – Active Listening ile Telefon Görüşmesi yapamıyorsunuz. En azından ilk etapta ürün üzerine bu tarz bir özellik konumlandırılmamış durumda.

Here – Active Listening
Here – Active Listening

 

Here – Active Listening İle Neler Yapabiliyorsunuz?

Here – Active Listening üzerinde bulunan ses alıcıları sayesinde dış sesleri alıyor, sizin uygulama üzerinden yaptığınız ayarlara göre size sunuyor. Yani size dış sesleri kontrol etme imkanı sunuyor.

Misal bir toplu taşıma aracındasınız. Arka koltuktaki bebek biraz huysuz çıktı ve ağlamayı bir türlü bırakmıyor. Sizin ise uyumaya ihtiyacınız var.

Kulaklıkları takın, ağlama sesini devre dışı bırakın ve sessiz bir uykunun keyfini sürün.

Ya da bir konsere gittiniz. Ortam çok başarılı ama ses sistemleri yeterli Bass Gücü veremiyor. Sizde o parçayı Bass veya Tiz tonlarda seviyorsunuz. Açın telefonunuzdan Here – Active Listening Uygulamasını, ayarlayın Bass seviyesini. Ve eğlence devam etsin.

İşyerindesiniz. Arkadaşlarınız ile bir konuda hararetli bir etkileşim içerisindesiniz ancak karşı inşatta beton deliniyor. Takın Here – Active Listening Kulaklıklarını, kaldırın inşaat sesini ortadan. Ve buyurun. Ekip içindeki tüm konuşmalar yeniden kulaklarınızda.

Here – Active Listening İle Sesleri Duymak İstediğiniz Gibi Duyun
Here – Active Listening İle Sesleri Duymak İstediğiniz Gibi Duyun

 

Here Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Here ismi ile pazarlanması beklenen ürünün 2015 Aralık ayı gibi satışa çıkması bekleniyor.

Bluetooth Teknolojisi ile Akıllı Telefonlara kurulan Here Uygulaması ile irtibata geçen ve tüm yönetim emirlerini buradan alan kulaklıklar ortalama 6 Saatlik bir şarj süresine sahip olacaklar.

Artı olarak kulaklıkları taşımak için kullandığınız kılıfta bir anlamda Taşınabilir Şarj Cihazı olarak işlem görecek ve kutuda iken kulaklıkların şarj olmasına imkan sağlayacak.

Here – Active Listening ürününün fiyatı ise şu aşamada netleşmiş değil. Ekip aldığı destek ile ürünü pazara sürecek ve beklenen ilgi görülürse serinin devamı da getirilecek.

Ancak şimdiden Here Kulaklıklarına ilgi oldukça yoğun. Özellikle Büyük Şehirlerin Gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler şimdiden Here – Active Listening için beklemeye başlamış durumdalar.

Here – Active Listening Taşıma Kılıfı
Here – Active Listening Taşıma Kılıfı

Here – Active Listening İle Sesleri Duymak İstediğiniz Gibi Duyun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir