Hit The Apple (Android Uygulaması – Oyun)

featured

Hit The Apple ismi ile Google Play Market üzerinden indirilebilir hale getirilen bu elma vurma oyunu bir anlamda isim olarak Apple firmasını hedef alan bir oyun gibi görülebilir aslında. Ancak gerçekte firmayı değil sadece elmayı hedef alan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor

Oyun temel anlamda karşınızda korkudan bayılmak üzere olan bir adamın kafasında duran bir elmayı vurmaktan ibaret. Tabi ki elmayı vurmanız için size verilen silahta bir ok.

Okun gerilmesi ve atışın sağlanmasını ekran üzerine dokunarak yaptığınız oyunda tek atış hakkınız mevcut. Ancak dikkat edin bu atıştan elmayı vurmanız gerekiyor. Adamı değil.

Bölümler halinde gelen oyunun ilerledikçe zorluk derecesi de artmaya başlıyor. Ancak her öldürdüğünüz kurban sonrasında başınıza kötü şeyler gelme ihtimali de yükseliyor. Bu sebeple mümkün olduğunca elma avlamaya, insanlardan uzak durmaya özel göstermelisiniz.

Bu araya oyun belli bir yaş altında kalan çocuklar için pek ideal bir oyun olmayabilir. Bu konuda biraz dikkatli olmak oldukça iyi olacaktır.

Oyuna Android Market üzerinden ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki link üzerinden de bilgisayarınıza indirip telefonunuza atabilirsiniz.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir