Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast And Furious 9 2020’de Gösterime Girecek

Gerek dünyada gerekse de ülkemizde ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan filmin 9. serisi Hızlı ve Öfkeli 9  – Fast And Furious 9 yapılan duyuruya göre 2020 yılında gösterime girecek.

Aksiyon Filmleri arasında ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan ve her seride hız limitlerini biraz daha aşmayı başaran Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. Filmi için vizyon tarihi açıklandı.

Yapımcı tarafından yapılan duyuruya göre Hızlı ve Öfkeli 9  – Fast And Furious 9 10 Nisan 2020 tarihinde sinemalarda gösterime girmiş olacak. Yani ortalama olarak 2 yıl 4 ay gibi bir süre daha var vizyon tarihi için.

Hızlı ve Öfkeli 9 Vizyon TarihiHızlı ve Öfkeli 9

İlk Açıklama 2019 Yılını İşaret Ediyordu

Filmin başrol oyuncularından birisi olan Vin Diesel tarafından geçtiğimiz günlerde 19 Nisan 2019 tarihinde filmin vizyonda olacağı açıklanmıştı.

Ancak hemen sonrasında gelen açıklama ile vizyon tarihinin 10 Nisan 2020 olacağı duyuruldu. Bir anlamda 1 senelik bir gecikme ile filmin yayına gireceği belirtildi.

Bu sürenin ekonomik sebeplerle mi uzatıldığı yoksa filmin yapımının o süreye yetişemeyecek olmasından dolayı mı 2020 yılının seçildiği ise net değil.

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast And Furious 9 2020’de Gösterime Girecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir