Honor Band 5 Akıllı Bileklik Ailesi Türkiye’de Satışa Sunuldu

Honor Band 5 Akıllı Bileklik Ailesi Türkiye’de Satışa Sunuldu

Honor markasının yeni Akıllı Bileklik modeli Honor Band 5 Akıllı Bileklik ailesi Türkiye’de resmi olarak satışa sunuldu.


markasının yeni Akıllı Bileklik modeli Band 5 Akıllı Bileklik ailesi Türkiye’de resmi olarak satışa sunuldu.

Kesintisiz nabız ölçüm monitörü, kandaki oksijeni ölçebilme özelliği ve anlık uyarı sistemi gibi özellikleri ile sektördeki rakiplerinden bir adım öne çıkan Band 5 modeli 50 metreye kadar su basıncına karşı da dayanımlı bir yapıya sahip.

Band 5 akıllı bileklik, sahip olduğu gelişmiş sensörler ve algoritmalar sayesinde sağlığınızın anlık takibinde en yakın yardımcınız olacak. Band 5 akıllı bileklik; sağlığınızı korumanıza yardımcı olduğu gibi gün boyu kişisel asistan görevini görecek.

 

Honor Band 5 Akıllı Bileklik

 

7/24 Nabız Takibi ve Anlık Uyarı Sistemi

Akıllı bilekliğin 24 saat boyunca asla dinlenmeyen kalp atış monitörü, nabız izleme için kızılötesi teknoloji özelliğiyle tehlikeli durumlardan haberdar olmanızı sağlıyor. TruSeenTM 3.5 kalp atışı teknolojisi sayesinde 5 Band, sağlıklı yaşam için aracılık ediyor.

Eş zamanlı nabız sayımı/nabız aralığı ölçümü ve nabız uyarılarıyla egzersiz esnasındaki riskleri en aza indiren akıllı bileklik, SpO2 sensörü sayesinde kan oksijen satürasyonu ölçümü yapabiliyor. Böylece kullanıcı hipoksi gibi tehlikeli durumlardan haberdar olabiliyor ve zaman kaybetmeden önlem alabiliyor.

 

Honor Band 5 Akıllı Bileklik (2)

 

Uyku Sorunlarını Tanımlayabilen Uyku Takip Sistemi

HUAWEI TruSlee teknolojisi sayesinde bebekler gibi uyuyabilirsiniz. HONOR 5 Band, kalp atışını ve solunumu eş zamanlı izleyerek analiz ediyor ve 200 kişiselleştirilmiş uyku kalite önerisi ve değerlendirmesiyle uyku sorunlarını tanımlayarak önlem almanıza aracı oluyor. HONOR 5 Band’in uykuya kalma dalma anını kaydeden algoritmanın tahminleri yüzde 95 oranında doğru sonuçlar veriyor.

 

Honor Band 5 Akıllı Bileklik (2)

 

50 Metre Suya Dayanım ve Kulaç Takibi

Yüzme metrikleri arasında bulunan SWOLF değeri, havuz uzunluğu boyunca yüzme sürenizle kulaç sayınızın toplanmasıyla hesaplanıyor ve değerin düşük olması yüzmenin verimli olduğunu gösteriyor. , gerçeğe en yakın verileri elde edebilmek için son teknoloji ürünü TruSeen 3.0 Yapay Zeka destekli algoritmalarla çalışıyor. HONOR Band ile yüzme verimliliğini hesaplayabilirsiniz. Üstelik bu akıllı bileklik, 50 metreye kadar suya dayanıklı. Yüzerken veya ellerinizi yıkarken de akıllı bilekliğinizi güvenle kullanabilirsiniz.

 

Honor Band 5 Akıllı Bileklik

 

Farklı Spor ve Fitness Modları

HONOR 5 Band, 10 farklı fitness modunu algılayabilmesiyle adeta bileğinizdeki profesyonel antrenör oluyor. HONOR 5 Band, fitness rutininize daha derin bir bakış sağlayabilmek için kalp atışı, antrenman süresi, mesafe, adım sıklığı, kaloriler ve aerobik/anaerobik antrenman gibi verileri detaylıca kaydediyor.

HONOR 5 Band, müzik çalar uygulamasını da kontrol edebilme imkânı sunuyor. Böylece fiziksel olarak sağlıklı yaşamın gerekliliklerinin yerine getirilmesine aracı olduğu gibi ruhsal açıdan da sağlığa katkıda bulunuyor.

 

Honor Band 5 Akıllı Bileklik

 

Türkiye Satış Fiyatı

tarafından Türkiye’de resmi olarak satışa sunulan modeli şu sıralar 249 – 279 TL bandındaki fiyat aralığından satışta. Satın almayı düşünen kullanıcılar internet satış noktaları üzerinden modelini satın alabilirler.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status