HONOR MagicWatch 2 Modeline Yeni Özellikler ve Kayış Renkleri Geliyor

Honor gençleri hedefleyerek pazara sürdüğü Akıllı Saat modeli HONOR MagicWatch 2 serisine yeni özellikler ve tasarım kayış modelleri ekliyor.

2020 Nisan ayında gerçekleşmesi planlanan aksiyon paketi kapsamında hem gençlere daha fazla renk seçeneğine sahip kordon seçenekleri sunulacak hem de özellikle kadınları ilgilendiren yeni özellikler saate konumlandırılacak.

Huawei firmasının alt markası olarak karşımıza çıkan Honor markası ülkemizde özellikle Fiyat Performans ürünleri sebebiyle oldukça sevilmiş durumda. HONOR MagicWatch 2 akıllı saat modeli de 14 güne varan pil ömrü ve 15 farklı sporu takip edebileceğiniz modları ile firmanın ön plana çıkan ürünleri arasında.

Nisan ayından itibaren kadınlar için periyot takibi desteği ve kandaki oksijen doygunluğu tespit etme gibi işlevsel özelliklerle güncellenecek saat için ayrıca özel tasarım saat kayışları ve birbirinden farklı saat görünüm opsiyonları da eklenecek.

 

HONOR MagicWatch 2 Kordon Renkleri
HONOR MagicWatch 2 Kordon Renkleri

 

Yeni Görünümler Yeni Kayışlar

EasyFit adı verilen yeni HONOR MagicWatch 2 kayışları, hem 42 hem de 46mm’lik modeller için tüm dünyada satışa sunulacak. Sekiz yeni renkte görünüme sahip olan kayışlar, alerji yapmayan floröelastomer ve İtalyan derisi gibi farklı malzemelerle üretildi.

Her kayışa uygun birer saat yüzü de saate eklenerek bütünleşik bir görünüm elde edilebiliyor. Günışığı Sarısı, Zeytin Yeşili, Mercan Mavisi, Lila gibi canlı renklerin bulunduğu seçenekler, bahar aylarından itibaren kolları süsleyecek.

 

HONOR MagicWatch 2 Renk Seçenekleri
HONOR MagicWatch 2 Renk Seçenekleri

 

Kadınlar İçin Periyot Takibi

HONOR MagicWatch 2, yeni bir güncelleme ile kullanışlı özelliklere de sahip olacak. Kadınlara yönelik geliştirilen özelliklerden biri de periyot takibi.

Bu özellik sayesinde kadın kullanıcılar, regl dönemlerini rahatça takip edebiliyor, semptomları kaydedebiliyor ve bir sonraki periyot başlangıcına hazır olmaları için gerekli bilgilere ulaşabiliyorlar.

Sunulan periyot takip takvimi tüm verilerin aynı ekranda görüntülenmesini mümkün kılıyor. Ayrıca bir sonraki tahmini döngü tarihi de görüntülenebiliyor. Bu özellik sayesinde HONOR MagicWatch 2, kadın kullanıcılar için daha da kullanışlı ve anlamlı hale gelecek.

 

HONOR MagicWatch 2
HONOR MagicWatch 2

 

Sporculara Yönelik SpO2 Takibi

Daha önce HONOR’un akıllı bilekliği HONOR Band 5’le sunulan ve kandaki oksijen doygunluk seviyesini gösteren SpO2 takibi, yeni güncellemeyle birlikte HONOR MagicWatch 2 sahiplerine de sunulacak.

Bu sayede yapılan antrenmanların ne kadar verimli olduğunu gösteren SpO2 değeri de HONOR MagicWatch 2 üzerinden kullanıcıya gösterilecek. Böylece antrenman temposu da gerektiği şekilde ayarlanabilecek.

HONOR MagicWatch 2 Modeline Yeni Özellikler ve Kayış Renkleri Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir