Honor Note 10 Modelinde 5.000 mAh’lik Batarya Yer Alacak

Yavaş yavaş teknik özellikleri sızmaya başlana Honor Note 10 modelinin Batarya Kapasitesi ile alakalı bir görselde basına sızdı. Cihazın birçok teknik özelliği bu sayede bilinir hale geldi.

Sızan görsele göre Honor Note 10 modelinin 5.000 mAH’lik bir Batarya Kapasitesine sahip olması bekleniyor. Ayrıca Honor 10 modeli ile tüketicilerden tam not alan GPU Turbo özelliğinin de cihazda yer alması bekleniyor. Hatta sızan görselde yer alan buz küplerinin de bu sebeple görsele eklendiği düşünülüyor.

 

Honor Note 10 - Batarya

 

6.9 İnç Boyutunda Full HD+ Ekrana Sahip Olacak

Sızan verilere göre Honor Note 10 modeli 6.9 inçlik Full HD+ çözünürlüğe sahip olacak ve AMOLED yapıdaki bir ekran ile tüketici karşısına çıkacak.

Çentikli Ekran yapısını bu cihazda kullanmayacağı belirtilirken cihazın oldukça ince bir çerçeve kalınlığına sahip olması bekleniyor.

Kirin 970 işlemci ailesinden güç alacak olan Honor Note 10 modelinin en tepe serisinde 8 GB Ram Bellek ve 512 GB Dâhili Depolama Alanı kullanılması bekleniyor.

Arkada 16 MP + 24 MP olmak üzere çift kameraya sahip olması beklenilen cihazın ön kısmında ise 16 MP değerinde bir ön kamera kullanılacağı bilgileri sızan ilk bilgiler arasında.

Yine sızan bilgilere göre 9.998 Yuan fiyat etiketine sahip olacak olan cihazın 31 Temmuz 2018 tarihinde resmi olarak tanıtılması ile hem teknik özellikleri hem de satış fiyatı resmileşmiş olacak.

 

Honor Note 10 tasarım

Honor Note 10 Modelinde 5.000 mAh’lik Batarya Yer Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir