Honor Online Mağazasını Hepsiburada Üzerinden Açtı

Honor Online Mağazasını Hepsiburada Üzerinden Açtı

Hepsiburada ile Honor arasında yapılan anlaşma ile Honor Online Mağazası Hepsiburada üzerinde açıldı. Açılışa özel birçok üründe de hediyelerin olduğunu belirtelim.


ile Honor arasında yapılan anlaşma ile Mağazası üzerinde açıldı. Açılışa özel birçok üründe de hediyelerin olduğunu belirtelim.

Honor ve arasında yapılan işbirliği kapsamında Online Mağazası aktife alınmış durumda. Açılışa özel yapılan kampanya ile de neredeyse her Honor Akıllı Telefon modelinin yanında Honor Band 4 veya Honor Band 5 Akıllı Bileklik hediye ediliyor.

üzerinden faaliyet gösterecek olan Mağazası 8-11 Kasım tarihleri arasında özel bir kampanya ile müşterilerine çok özel hediyeler sunuyor.

Mağaza Link: https://www.hepsiburada.com/staticpage/906164890199177

 

Honor 10

 

Pazardaki Yerini Sağlamlaştırma Peşinde

Teknolojiyi gençlerin ihtiyaçlarına adapte etmek için HUAWEI Technologies çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla değer yaratan HONOR, resmi online mağazasını, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu üzerinde 8 Kasım itibarıyla açtı.

Açılış kapsamında neredeyse tüm HONOR telefonlarda HONOR Band 5 veya HONOR Band 4 Running hediyesi var HONOR 20’dede ise HONOR Band 5 ve HONOR AM61 hediyesi olacak. Ayrıca kullanıcıları 8-11 Kasım arasında çok özel kampanyalar bekleyecek. mağaza ile birlikte Honor Watch Magic, HONOR Flypods Lite, Band 4 Running, HONOR AM61, HONOR Mini Hoparlör Türkiye’de ilk kez satışa çıkıyor.

 

Honor 8X

 

Açılışa Özel Hediyeler Verilecek

Açılış kapsamında 8 Kasım günü online mağazaya özel bir kampanya düzenleyen HONOR, bu kampanyayla birlikte müşterilerine yaptıkları satın alımlarla birlikte çeşitli hediyeler sunuyor. Kullanıcılar, mağaza üzerinden satın aldıkları telefonlarla birlikte, HONOR’un popüler akıllı bileklikleri HONOR Band 5 veya HONOR Band 4 Running’e sahip olacaklar. Ayrıca mağazadan HONOR 20 akıllı telefon alanlara ise, telefonun yanında HONOR Band 5 ve HONOR AM61 Bluetooth kulaklığı da hediye edilecek.

Bu kampanyanın yanında 8-11 Kasım tarihleri arasında ’da bulunan Mağazası’nı ziyaret eden kulllanıcıları ise her gün yepyeni bir kampanya bekliyor olacak. Bir sonraki günün kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler, resmi Instagram ve Facebook hesapları üzerinden duyurulacak.

 

Honor Türkiye

 

Online Mağaza ile Yeni Ürünlerde Satışa Sunuldu

Hepsiburada üzerinde yer alan Mağazası, HONOR’un çeşitli ürünlerini de ilk defa satan mağaza olma özelliğini de taşıyor. Mağazada HONOR’un akıllı saati HONOR Watch Magic, kablosuz kulaklıklar HONOR Flypods Lite ve HONOR AM61, akıllı bileklik HONOR Band 4 Running ve HONOR Mini Bluetooth Hoparlör de ilk defa Türk kullanıcılarla buluşuyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status