Pasaport Kayıt İşlemleriHOPİ Programına Bimeks’te Giriyor

HOPİ Programına Bimeks’te Giriyor

Son dönemlerin en fazla konuşulan Mobil Uygulamalarından birisi olan HOPİ için Bimeks ve Uygulama kanadında işlemler tamamlanmış durumda. Birbirinden önemli firmalar tarafından benimsenmeye başlanılan ve daha birkaç aylık bir program olmasına rağmen hem kullanıcı sayısı hem de firma sayısı olarak hızla büyümeye başlayan HOPİ’de ilk Teknoloji Mağazası Bimeks olacak gibi görünüyor. Daha önce Turkcell’in de […]


Son dönemlerin en fazla konuşulan Mobil Uygulamalarından birisi olan HOPİ için ve Uygulama kanadında işlemler tamamlanmış durumda.

Birbirinden önemli firmalar tarafından benimsenmeye başlanılan ve daha birkaç aylık bir program olmasına rağmen hem kullanıcı sayısı hem de firma sayısı olarak hızla büyümeye başlayan HOPİ’de ilk Teknoloji Mağazası olacak gibi görünüyor.

Daha önce ’in de aralarında bulunduğu birçok firmanın giriş yaptığı HOPİ tam anlamıyla bir Sadakat Kart Sistemi. ’in de bu sistemi 11 Mayıs 2015 tarihinde aktive etmesi bekleniyor.

HOPİ Programına Bimeks’te Giriyor
HOPİ Programına Bimeks’te Giriyor

 

HOPİ’de Şuan Hangi Firmalar Yer Alıyor?

HOPİ’de şuan yer alan firmaları dilerseniz bir listeleyelim. Bu listenin 2015 Mayıs başında çıkarıldığını ve ilerleyen süreçte buradaki firma sayısının çok daha fazla olacağını belirtmemizde fayda var diyebiliriz.

 1. Boyner
 2. Budget
 3. FinSpor
 4. NetWork
 5. Avis
 6. Digiturk
 7. Yargıcı
 8. ETS Tur
 9. QUE
 10. PortVale
 11. YKM
 12. Beymen Clup
 13. Beymen Business
 14. Altınyıldız Classic
 15. MNG Kargo
 16. Çarşı
 17. Divarase
 18. Morhipo
 19. Fabrika
 20. Bimeks

 

HOPİ Programına Bimeks’te Giriyor
HOPİ Programına Bimeks’te Giriyor

HOPİ İle Neler Gelmiş Olacak?

Bimeks ve HOPİ işbirliği ile Bimeks tarafından kullanılan BiPara Sistemi bir anlamda genele açılmış olacak.

Son dönemde Satış Başına Puan veren Bimeks bu sayede tüketicilerin yeniden mağazalarına gelmesine ve alışveriş yapmalarına imkân sağlarken, müşterilerine belli oranlarda Hediye Puanlar verip daha uygun fiyata ürün almalarına olanak sağlamakta idiler.

HOPİ Sistemi ile BiPara Sistemini eşdeğer bir yapılanma olarak görmesi beklenilen Bimeks’in bundan sonraki süreçte kazandıracağı paraları HOPİ Paracık olarak ta sisteme yüklemesi ve bu sayede alıcıların HOPİ Paracık sistemi sayesinde puanlarını her yerde kullanmaları söz konusu olabilecek.

 

Her Alışverişte %0,1 Puan Kazandırıyor

Alışverişiniz sırasında HOPİ Üyesi olduğunuzu belirtmeniz durumunda yapacağınız her alışverişten Anlık İndirim ve PUAN dışında %0,1 Puan’da hesabınıza yüklenecektir.

Puanlar yine HOPİ Üyesi mağazalarda Alışveriş İmkanı olarak sizlere İndirim şeklinde sunulacaktır.

  Samsung’un Ultra Dayanıklı Modeli Samsung Galaxy XCover 4 Duyuruldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status