Hp’nin Son Tableti Hp8

Son zamanlarda tablet piyasasındaki yeniliklerin artması ve ürün çeşitliliği sayesinde oluşan büyük pazar payı karşısında ünlü bilgisayar devi HP  son ürünü olarak teknolojik yeniliklerle donattığı modeli olan HP 8 i piyasaya süreceğini duyurdu. Şık ve temiz görünümüyle dikkatleri üzerine çeken Hp 8 aynı zamanda fiyatındaki uygunluğuyla da kullanıcıların ilgi odağı olmaya adaya olarak gözüküyor.

Tablet piyasasındaki ürün çeşitliliğine karşı olarak pazardaki rekabetin artmasıyla birlikte ürün pazarlamasında da çeşitli yenilikler ortaya çıkmaya başladı. Hp rakiplerinin bir adım önüne geçebilmek için şık tasarımını düşük fiyatı ile taçlandırarak rakiplerinin önüne geçmeyi ve arka sıralarda kaldığı tablet piyasasında yukarılara tırmanmayı hedef haline getirdiği açıkça gözüküyor.

Bilgisayar devi Hp firmasından yapılan açıklamaya göre Hp 8’in üzerinde 3.800 mAh’lik batarya mevcut. Bu batarya sayesinde cihaz 7 saat boyunca şarjı bitmeden kullanılabiliyor.Ağırlık olarak da rakiplerine ciddi derecede zorluk çıkaracağa benzeyen modeli sayesinde Hp firması tablet piyasasında 2014 yılının en çok satılan ürünleri arasına girmeye aday olarak gözüküyor.

Hp'nin Son Tableti Hp8
Hp’nin Son Tableti Hp8

 

Firma kullanıcıları için yeni ürünü olan Hp 8 modelinin içerisine yüklemiş olduğu Skype, Kingsoft Office,HP hPrint ve diğer birkaç kullanışlı uygulamayla kullanıcının hizmetine sunuluyor.

Hp firmasının son ürünü olan ve tablet piyasasında ciddi olarak pazar payına sahip olmasına sebep olabilecek ürünü olan Hp 8 modeli Amerika da 170 dolarlık etiket fiyatıyla satışa sunuldu. Ülkemizde nasıl bir fiyat ile raflarda yerini alacağı merak konusu olacak gibi gözüküyor.

Hp’nin Son Tableti Hp8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir