HTC 10 Modelinin Türkiye Satışına Başlandı

Uzun süre tanıtılması beklenilen ve tanıtımdan sonra da kullanıcıların merakla satışa çıkmasını beklediği HTC 10 serisinin Türkiye Satışları başladı.

HTC Türkiye tarafından bugün duyurusu yapılarak başlanılan satış işleminde anlaşmalı olarak Satış İşlemlerine başlayan ilk firma Turkcell oldu.

İlerleyen günlerde diğer Operatörler ve Teknoloji Mağazalarına da gönderilmesi beklenilen HTC 10 için Turkcell ve HTC arasında bir anlaşma imzalanmış olma ihtimali yüksek.

 

HTC 10 Siyah
HTC 10 Siyah

 

HTC 10 Modelinin Turkcell Sözleşmeli Fiyatları

2.999 TL’lik Nakit Fiyat üzerinden dilerseniz satın alabileceğiniz HTC 10 modelini dilerseniz Sözleşmeli olarak telefon hattınız üzerinden de alabiliyorsunuz.

113 TL’den başlayan fiyatlarda Operatör Sözleşmeli olarak satışa sunulan serinin ülkemizde tam olarak satılmaya başlanması Mayıs Sonu olacak gibi görünüyor.

Şuan sadece Turkcell Mağazaları tarafından satışa çıkan ürünleri internet üzerinden satın almakta mümkün değil.

Yani ürünü sadece HTC 10 serisinin gönderildiği bayilerde görebilme, inceleme ve satın alma imkânına sahipsiniz.

 

Turkcell HTC 10 Satışına Başladı
Turkcell HTC 10 Satışına Başladı

 

Vodafone ve Avea’da Sözleşmeli Satışa Başlayacak

Turkcell ile anlaşmalı olarak ilk satışlarına başlayan serinin önümüzdeki günlerde Vodafone ve Avea firmaları da Sözleşmeli Satış Paketleri ile destek veriyor olacak.

Bu sebeple de hattı Turkcell olmayanlar biraz daha bekleyerek kendi operatörleri üzerinden HTC 10 satın alma imkânına sahip olabilirler.

Sürecin tam olarak ne kadar süreceği belli olmasa da firmanın Mayıs sonuna kadar ürünlerini pazara tam stoklu olarak göndermesi ve 3.000 TL’lik satış fiyatı ile satış noktalarında yer bulmaya başlaması bekleniyor.

 

HTC 10 Satın Al
HTC 10 Satın Al

 

HTC 10 Neler Sunuyor?

Premium bir kasaya sahip olan modelde firma hem İşlemci, hem Kasa, hem Kamera hem de Ses konularından oldukça iddialı olduğunu sunduğu özellikler ile göstermiş oldu.

Yekpare Kasa Tasarımına sahip olarak karşımıza çıkan modelin ön kısmında kullanılan OIS Destekli Kamerası kullanıcıların e fazla dikkatini çeken özellikler arasında.

Hi-Fİ Ses Çıkışları ve cihazın yanında geleceği belirtilen 250 TL lik kulaklıkta yine kullanıcıları kendisine çekmeyi başarmış durumda.

Fiyat olarak Apple iPhone 6s, Samsung Galaxy S7 Edge gibi modellerle yarışan ürünün Türkiye Satışları nasıl olacak bunu da zaman gösterecek. Ancak HTC firması bu sefer HTC 10 modelinden oldukça ümitli görünüyor.

HTC 10 Modelinin Türkiye Satışına Başlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir