Pasaport Kayıt İşlemleriHTC 2013 Senesini Tek Amiral Gemisi Olan HTC One İle Kapatacak

HTC 2013 Senesini Tek Amiral Gemisi Olan HTC One İle Kapatacak

Son dönemlerde ürettiği ürünlerden daha çok kısa sürelerde peş peşe Amiral Gemisi olarak nitelendirilen üst modeller üretmesi ile gündeme gelen HTC firması bu yanlışından HTC ONE modeli ile dönmeyi amaçlıyor. 2013 senesi içerisinde HTC ONE dışında Amiral Gemisi üretmeme kararı alan HTC firması 203 senesi sonuna kadar Tüm Ülkelerde tek üst model ile kendisine satış […]


Son dönemlerde ürettiği ürünlerden daha çok kısa sürelerde peş peşe Amiral Gemisi olarak nitelendirilen üst modeller üretmesi ile gündeme gelen firması bu yanlışından modeli ile dönmeyi amaçlıyor.

2013 senesi içerisinde dışında Amiral Gemisi üretmeme kararı alan firması 203 senesi sonuna kadar Tüm Ülkelerde tek üst model ile kendisine satış arayacak.

Geçtiğimiz 2012 senesine öne X modelini duyuran ve 2000 TL gibi bir fiyattan satışa sunan firması hemen arkasından + modelini duyurmuş ve bu cihazın modelinin yerini alacağını açıklamıştı. Daha sonralarında ise Bölgesel olarak satışa sunulan HTC ButterFly gibi modelleri pazara sunmuştu.

  HTC One M8 Modeli İçin Android 5.0 Güncellemesi Başladı

Tüm bu aksiyonla HTC firmasının müşteri gözünde değer kaybetmesine sebep olmaya yetti. Ürün alan kullanıcılar Amiral Gemisi olarak aldıkları bir modelin 3 ay sonra 2. Sıraya düşmesi konusunda sıkıntılarını açıkça belirtmekten kaçınmadılar.

HTC M7 Modeli HTC One Olarak Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor
HTC M7 Modeli HTC One Olarak Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor

Firmanın bu tarz üst model yarışına başladıktan sonra Güncelleme noktasında da geriye düşmesi 2011 senesinde önemli bir çıkış yakalayan HTC firması için 2012 senesinin düşüşe girmesi anlamına geliyordu.

Firmanın 2013 senesi içerisinde Windows Phone 8 modeli de dâhil olmak üzere Üst Segment Model üretmeyecek olması ile bir anlamda HTC ONE satışları da artış gösterecektir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. HTC çok kaliteli ürünler çıkartmakta,fakat diğer bazı modeller gibi samsung hariç alt modellerinde ön kamera koymamayı tercih etmekte ayrıca da fiyatı maksimumda tutmakta, bu hem kullanıcıya hem de satıcıya dokunmakta,nokia geçtiğimiz yıllarda en dandik ürününde bile ön kameraya ve görüntülü konuşmaya önem vermiştir….HTC çok kaliteli bir ürün olmasına karşın fiyatlarını da aşşağı çekmeli iphone ile kazıklanıyoruz derken samsung ve htc fiyatlarını ipohe ile eşitledi…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status