HTC Akıllı Gözlük ve Akıllı Saat Sektörüne Giriş Yapacak

HTC Akıllı Gözlük ve Akıllı Saat Sektörüne Giriş Yapacak

Son dönemin en popüler teknolojilerinden birisi halini alan Ürünleri üzerine HTC firmasının da önemli bir çalışma içerisinde olduğu sızan haberler arasında.

Apple, Sony, Motorola ve Samsung gibi firmaların üzerinde çalıştıkları Projesine kendi Ar-Ge çalışmaları ile dahil olan HTC firması aynı zamanda benzeri bir Akıllı Gözlük üzerinde de çalışmalara başlamış durumda.

Tayvan merkezli HTC firmasının ve Akıllı Gözlük çalışmaları kapsamında Asya merkezli tedarikçileri ile çeşitli anlaşmalar yapmaya başladığını biliyoruz. Bu durumda yakın dönemde HTC firmasının ürünlerini de pazarda görebileceğimiz anlamına geliyor.

HTC Akıllı Gözlük ve Akıllı Saat Sektörüne Giriş Yapacak
HTC Akıllı Gözlük ve Sektörüne Giriş Yapacak

Şuan Ar-Ge çalışmaları devam eden Ürünleri 2014 senesine daha fazla konuşuluyor olacak. Özellikle ürününün pazarda daha yaygın kullanılmaya başlamasının yanında Apple ve Samsung gibi firmalarında gelecek sene Akıllı Saat modellerini pazara sürecek olmaları bu alanda önemli ürünler ile karşılaşmamıza sebep olacak.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status