HTC ButterFly 2 Güçlü Donanımı İle Geliyor

HTC ButterFly 2 Güçlü Donanımı İle Geliyor

İlk olarak ButterFly J adıyla Japonya pazarında satışa çıkan, sonrasında ise Avrupa Pazarında satışa sürülen ButterFly serisinin yeni üyesi HTC ButterFly 2 çok yakında pazara sürülecek. 2012 yılında donanımsal olarak oldukça başarılı bir yapı ile pazara çıkan ancak Ülkemizde satışa sunulmayan HTC ButterFly serisi Kasa Yapısı ve Donanımsal Özellikleri ile birçok kullanıcının vazgeçilmezler listesine girmeyi […]


İlk olarak ButterFly J adıyla Japonya pazarında satışa çıkan, sonrasında ise Avrupa Pazarında satışa sürülen ButterFly serisinin yeni üyesi HTC ButterFly 2 çok yakında pazara sürülecek.

2012 yılında donanımsal olarak oldukça başarılı bir yapı ile pazara çıkan ancak Ülkemizde satışa sunulmayan HTC ButterFly serisi Kasa Yapısı ve Donanımsal Özellikleri ile birçok kullanıcının vazgeçilmezler listesine girmeyi başarmıştı.

Sonraki süreçte HTC One serisine yönelen firma ButterFly için yeni bir ürün üretmemiş ve bir anlamda kaderine terk etmişti.

HTC ButterFly 2
HTC ButterFly 2

HTC ButterFly 2 Donanımsal Olarak HTC One M8 İle Eşdeğer Olacak

İlk önce Japonya pazarında satışa çıkacak olan HTC ButterFly 2 serisi daha sonrasında da Avrupa Pazarında satışa sunulacak.

  HTC ButterFly 2 Modelinin Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kasa yapısı olarak bir önceki seri ile benzer bir yapıda pazara çıkması beklenilen ürünün Donanımsal olarak ise HTC’nin Tepe Modeli olan One M8 ile benzer bir seviyede olması bekleniyor.

SnapDragon 801 serisi işlemci ailesine sahip olacak olan modelde 2 GB Ram Bellek, 5 inçlik Full HD Ekran, 5 MP değerinde ön kamera, 13 MP değerinde arka kamera, JBL İşbirliği ile hazırlanmış BoomSound Ses Sistemi, 2700 mAh’lik Batarya ve Metal Kasa ilk olarak sayılabilecek özellikler arasında.

HTC ButterFly 2
HTC ButterFly 2

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status