HTC ButterFly 2 Modeli Şekillenmeye Başladı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

HTC tarafından Global Pazarda satışı yapılan ancak ülkemizde satışa çıkmayan HTC ButterFly serisinin yeni ürünü HTC ButterFly 2 için son aşamaya gelinmiş gibi görünüyor.

HTC One M8 modelinin bir alt basamağında konumlandırılması beklenilen modelin sadece belirli pazarlarda satışa çıkması büyük bir ihtimal gibi görünüyor.

Ancak HTC firması yeni bir adım atarak HTC One M8 serisinin küçük kardeşi olarak HTC ButterFly 2 serisini de Global Pazarda satışa sunması pek te sürpriz bir adım olmayacaktır.

 

HTC ButterFly 2 Serisi
HTC ButterFly 2 Serisi

HTC ButterFly 2 Serisi HTC One M7’i İle Aynı Seviyede Olacak

Donanımsal olarak ButterFly 2 serisine baktığımızda hem kasa yapısı hem de özellikler bakımından HTC One M7 serisi ile karşı karşıyaymışsınız gibi bir izlenime sahip olabilirsiniz.

Qualcomm SnapDragon 800 serisi Dört Çekirdekli bir işlemciye sahip olması beklenilen modelin Adreno 330 serisi bir GPU ile pazara çıkması bekleniyor.

5 inçlik Full HD ekrana sahip olacak olan HTC ButterFly 2 serisinde 3G – 4G LTE – Bluetooth 4.0 ve NFC özellikleri de yer alıyor olacak.

 

ButterFly 2 İle Suya ve Toza Dayanıklı HTC Serisi Geliyor

Sızan ilk haberlere göre HTC ButterFly 2 serisinde Suya ve Toza Dayanıklı bir kasa ailesi kullanılacak. Bu noktada da HTC One M7 ve HTC One M8 serisinde olmayan bu özellik HTC ButterFly 2 serisine eklenmiş olacak.

 

HTC ButterFly 2 Serisi Türkiye’de Satılacak mı?

Geçtiğimiz sene Asya ülkelerinde öncelikli satışına başlanılan ancak gelen talepler doğrultusunda Avrupa’da bazı ülkelerde satılan HTC ButterFly serisine bakıldığında bu modelinde Türkiye’de satılması mümkün değilmiş gibi görünüyor.

Ancak Suya ve Toza Dayanıklı bir yapıya sahip olmasından ötürü Türk Kullanıcılar tarafından da ilgi görmesi muhtemel olan HTC ButterFly 2 serisinin HTC Türkiye tarafından ülkemizde de satışa sunulması pek şaşırtıcı olmayacaktır.

HTC ButterFly 2 Modeli Şekillenmeye Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 24 Haziran 2014, 11:00

    Teknolojinin sonu yok. Her zaman hazır Tüketiciyiz. Biraz da bizim birşeyler geliştirip ülkeye katkı sağlamalıyız.

    Cevapla