HTC ButterFly 3 Modelinin Teknik Özellikleri Kesinleşti

HTC ButterFly 3 Modelinin Teknik Özellikleri Kesinleşti

HTC firmasının özellikle Uzak Doğu Pazarında oldukça önemli satış rakamlarına ulaştığı ButterFly serisinin yeni Üyesi HTC ButterFly 3 modelinin Teknik Özellikleri belli oldu. HTC One serisinin Amiral Gemisi olduğu HTC cephesinde özellikle satış rakamları ile oldukça iyimser bir tablo ortaya koyan HTC ButterFly 2 ve J ButterFly modelleri serinin de devam edeceğini kesinleştirmişti. İşte neredeyse kesin […]


firmasının özellikle Uzak Doğu Pazarında oldukça önemli satış rakamlarına ulaştığı ButterFly serisinin yeni Üyesi ButterFly 3 modelinin Teknik Özellikleri belli oldu.

One serisinin Amiral Gemisi olduğu HTC cephesinde özellikle satış rakamları ile oldukça iyimser bir tablo ortaya koyan HTC ButterFly 2 ve J ButterFly modelleri serinin de devam edeceğini kesinleştirmişti.

İşte neredeyse kesin hale gelen ButterFly 3 modelinin Teknik Özellikleri…

 

HTC ButterFly 3
HTC ButterFly 3

 

HTC ButterFly 3 Teknik Özellikler

Cihazda Qualcomm SnapDragon 810 serisi bir işlemci kullanacak olan firma ısınma sorunları ile gündemden düşmeyen bu işlemci ile ButterFly 3 serisini uçurmayı düşünüyor.

Oldukça büyük bir prestij kaybı yaşayan SnapDragon 810 serisi işlemcilerde ısrar edilmesi yerine Alt veya Üst seri bir işlemci kullanılsa daha iyi olmaz mıydı diye bir soru işareti kafalarda kalıyor.

5.2 inçlik QHD Ekran yani 2K Ekranla pazara çıkacak olan ButterFly serisi İşlemci ve Batarya sebebiyle sorun yaşamazsa pazarda başkada sıkıntı yaşamayacaktır.

3 GB Ram Bellek kullanılan ButterFly 3 serisinde 32 GB Dâhili Depolama Alanı ve 2 TB’a kadar yükseltilebilen Micro SD Kart yuvası da unutulmamış.

20,2 MP değerinde bir Arka Kameraya sahip olacak olan HTC ButterFly 3 serisinin ön kısmında ise BSI destekli 13 MP değerinde bir kamera yer alacak. Cihazın arka kamera ile 4K Video Kaydı yapabildiğini de unutmayalım.

2.700 mAh’lik bir bataryadan gücünü alacak olan ButterFly 3 modelinin bu konuda büyük eleştiriler alacağı ise kesin gibi.

Hem SnapDragon 810 İşlemci hem de QHD Ekrana sahip olan bu modelin neden 3.000 mAH veya daha üst bir Batarya Değerine sahip olmadığı hep sorularda kalacak gibi görünüyor.

5.0 Lollipop İşletim Sistemi ve Sense 7.0 Ara Yüzüne sahip olan modelin 161 gr ağırlığında ve 151x73x10 mm ölçülerinde olduğunu da belirtmemiz gerek.

 

HTC ButterFly 3 Modelinin Teknik Özellikleri Kesinleşti
HTC ButterFly 3 Modelinin Teknik Özellikleri Kesinleşti

 

İlk Satış Tayvan’da Başlayacak

HTC kendi ülkesi olan Tayvan sınırları içerisinde 20 Ekim 2015 tarihinden itibaren HTC ButterFly 3 serisinin satışına 600 Dolar gibi bir rakamdan başlayacak.

Daha sonra ise kademeli olarak Avrupa – Amerika ve Uzakdoğu ülkelerinden de HTC ButterFly 3 modelinin satışına başlanacak.

Bakalım ButterFly serisi bizim ülkemize ne zaman gelecek ve Satış Rakamı olarak nasıl bir değere sahip olacak. Bunları da zaman gösterecek.

 

  HTC One X İkinci Güncellemesi Çıktı (1 Mayıs 2012)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status