HTC Desire 500 Serisinin Ülkemizdeki Satış Tarihi Netleşti

HTC Desire 500 Serisinin Ülkemizdeki Satış Tarihi Netleşti

HTC firmasının orta seviye akıllı telefon ailesine kazandırdığı yeni modeli HTC Desire 500 modelinin ülkemizdeki lansmanı bugün yapıldı ve Türkiye Pazarında bu modelin ne zaman satışa çıkacağı da netlik kazanmış oldu. HTC Türkiye kanadı tarafından yapılan Tanıtım sonrasında verilen bilgilere göre HTC Desire 500 modeli Eylül 2013 itibariyle Türkiye pazarında resmi olarak satışa çıkacak. Fiyat […]


firmasının orta seviye akıllı telefon ailesine kazandırdığı yeni modeli Desire 500 modelinin ülkemizdeki lansmanı bugün yapıldı ve Türkiye Pazarında bu modelin ne zaman satışa çıkacağı da netlik kazanmış oldu.

Türkiye kanadı tarafından yapılan Tanıtım sonrasında verilen bilgilere göre 500 modeli Eylül 2013 itibariyle Türkiye pazarında resmi olarak satışa çıkacak.

Fiyat noktasını es geçen HTC ekibi modelin kısa süre içerisinde tüm pazarda satışına başlanarak hızlı bir geri dönüş alacağından da oldukça emin.

4,3 inçlik 480 * 800 piksel çözünürlüğe sahip, Qualcomm SnapDragon 200 serisi Cortex-A5 tabanlı 1,2 Ghz’lik 4 Çekirdekli bir işlemciye sahip olan modelin bir anlamda Samsung Galaxy S3 serisi ile başa baş bir sisteme sahip olması dikkatlerden kaçmıyor.

  HTC Kullanıcılarına Android 4.1 Güncelleme Müjdesi
HTC Desire 500 Serisinin Ülkemizdeki Satış Tarihi Netleşti
500 Serisinin Ülkemizdeki Satış Tarihi Netleşti

8 MP arka kamera, 1,6 MP ön kamera, 1 GB Ram, 4 GB Dahili Depolama alanı, 1800 mAh’lik batarya, Beats Audio ses çipi, BlinkFeed, HTC ZOE gibi özellikleri de bünyesinde barındıran 500 modeli Android 4.2.2. Jelly Bean İşletim Sistemi ile pazara çıkacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status