HTC Desire Eye Modeli Kasım’da Türkiye’de

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

HTC firması tarafından kısa süre önce pazara sürülen HTC Desire Eye modeli pazara çıktıktan kısa süre sonra Türkiye Pazarında da satışa çıkmaya hazırlanıyor.

HTC Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre Ekim ayı başında tanıtımı yapılan HTC Desire Eye serisi Kasım 2014 başında Türkiye Pazarında satışa sunulacak.

Firma tarafından net bir fiyat bilgisi verilmemiş olsa da ilk gelen bilgiler ve yapılan açıklamalara göre ürünün 2.000 TL’nin altında bir fiyattan satılacağı netleşmiş gibi görünüyor.

HTC Desire Eye Modeli Kasım’da Türkiye’de
HTC Desire Eye Modeli Kasım’da Türkiye’de

HTC Desire Eye İle Daha Kaliteli Öz Çekim İmkânı

Akıllı Telefonların Arka Kamerasında kullanılan 13 MP’lik sensörler HTC Desire Eye serisi ile ilk kez Ön Kamerada da kullanılmaya başlandı.

Bu sayede de HYC Desire Eye serisinde 13 MP Ön ve 13 MP Arka kamera kullanılarak bir anlamda pazardaki bir ilk gerçekleştirilmiş oldu.

HTC Desire Eye
HTC Desire Eye

HTC Desire Eye Ne Kadara Satılsa Alıcı Bulur

Elbette ki donanımsal olarak HTC One M8 serisi ile aynı seviyede olan ve Suya – Toza Dayanıklı bir kasa ile pazara çıkan bu seri bir anlamda Amiral Gemi olarak nitelendirilebilir.

Ancak rekabetin yüksek olduğu Mobil Telefon pazarında HTC Desire Eye serisinin 1500 – 1750 TL bandında bir fiyattan satışa sunulması pazardaki satış rakamlarını katlaması anlamına gelecektir.

Ancak şu etapta Desire Eye serisinin 1.899 TL veya 1.999 TL’den satışa sunulması çok daha gerçekçi duruyor. Bu fiyat seviyesinde de Samsung Galaxy S5, Apple iPhone 5S, LG G3, Sony Xperia Z2 gibi modellerle direkt rekabete girmesi HTC için satış azalması anlamına gelecektir.

Bakalım HTC Türkiye kasım başında pazara süreceği HTC Desire Eye için nasıl bir fiyat ve satış politikası benimseyecek.

 

HTC Eye Serisi
HTC Eye Serisi

HTC Desire Eye Modeli Kasım’da Türkiye’de

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir