HTC EVO 3D Modeli İçin Android 4.0 ve Sense 3.6 Güncellemesi Yayınlandı

HTC firmasının 3D özellikli cep telefonu HTC EVO 3D modeli için HTC Sense 3.6 Ara Yüz Güncellemesi ve Android 4.0.3 ICS Güncellemesi gün itibariyle Türkiye’de indirilebilir hale geldi.

Uzun süredir güncelleme bekleyen HTC EVO 3D kullanıcıları yaklaşık olarak 256 MB olan güncellemeyi Wi-Fi üzerinden indirerek telefonlarının güncellemelerini yapabilirler.

HTC Evo 3D Android 4.0 ve HTC Sense Güncellemesi
HTC Evo 3D Android 4.0 ve HTC Sense Güncellemesi

 

Ara Yüz güncellemesi sonrasında kullanım bazında birçok yenilik getiren bu güncelleme cihazınızın yaklaşık olarak 30 dakika kadar kullanım dışı kalmasına ve güncellemeleri yüklemesine sebep olacaktır. Bu sebeple güncelleme yaparken Wi-Fi ağı içerisinde, tam şarjda ve zamanınız varken işlemi yapmanızı öneririz.

Güncelleme henüz yeni olduğundan net olarak performans bilgilerini veremiyoruz. Ancak HTC Sense 3.0 ve Android 2.3 sürümünden sıkılanlar için yeni sürüm oldukça gelişmiş ve değişmiş olacaktır.

 

HTC EVO 3D Modeli İçin Android 4.0 ve Sense 3.6 Güncellemesi Yayınlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 Yorum

 1. 19 Temmuz 2012, 00:53

  Ben güncelleme yaptım fakat yaparken hata ekranı çıktı sonra açamadım ne yapmam gerek yardım lütfen

 2. HTC EVO 3D Android 2.3 versiyonunda internette sörf, bankacılık işlemleri dışında çoğuklukla internet radyo dinliyordum. Cep telefonunun çektiği her yerde internetin imkanlarından yararlanmak benim için özgürlüktü. O küçük kutuyu yanında bilgisayar gibi taşımak, istediğin her yerde intenete girmek müthiş bir şeydi. Temennim odur ki versiyon yükselteyim derken oluşan eksik durumları, yeni güncellemelerle düzeltirler. 3D çekimi, 2MP olmasına rağmen 3D televizyonda 3D gözlükle görüntü harika. Dün akşam bir düğünde çektiğim 3D videoyu seyrettik, görüntü harikaydı. HTC EVO 3D’yi geniş araştırmalar sonucunda satın almıştım. Eksiklikleri güncellerlerse daha da harika olacak.

  Cevapla
 3. HTC EVO 3D Android 4.0 ve HTC Sense Güncellemesini yaptım ama Flash Player ile çalan internet radyolarını dinleyemez oldum. Bu nedenle HTC EVO 3D’yu yetkili servise gönderdim.

  Cevapla
  • Android 4.0 güncellemesi elbette ki birçok yeniliğin yanında bazı eksikliklerde içeriyor. Bu eksik durumlar zamanla gelecek yeniş güncellemeler ile düzelecektir. Sorun çok büyük değilse biraz zaman verebilirsiniz firmaya.

 4. HTC Evo 3D Android 4.0 ve HTC Sense Güncellemesini yaptım ama Flash Player ile yayın yapan internet radyolarını dinleyemez oldum. Android 2.3’de dinlediğim Flash Playerle yayın yapan internet radyolarını dinleyemiyorum. Android 4.0 hayal kırıklığı yarattı. İnternette yayın yapan radyolarda Android 2.3 ‘de görünen Flash Player ikonu Android 4.0’da görünmüyor. Mobil Flash Player yükledim, sorun çözülmedi. Sonuç olarak HaTiCe İstanbul’a yetkili servise gitti.

  • Güncelleme henüz oldukça yeni. Yükleyenler bunu göze alsınlar. Birçok eksik alanı var. Yükleme sonrasında çalışmayan uygulamalar vs. olabiliyor. Bunu dikkate alarak güncelleme yapsın arkadaşlar.

   Cevapla
 5. Android eski sürümleri çok hayalci ve telefona göre özel tasarlanmış gibiydi. HTC telefonu yeni aldım umarım tekrar android sorunu yaşamam. Güncelleştirme yapınca bilgilerim gitmişti diğerinde.

  Cevapla
 6. Performansda bir değişiklik oluyor mu? Yeni arayüzlerde çoğunlukla bir hızlanma yerine yavaşlama oluyor. Daha güzel tasarımlar daha net renk geçişleri anlamına geldiğince bit sayısını yükseltiyor ve bu nedenle telefon kasıyor.

  Cevapla
 7. Öneri için teşekkürler çünkü az kala şarjım olmadan güncelleştirmeye gerçekleştiriyordum güncellemin yarısında telefon gidecekti az kalsın.

  Cevapla
 8. 30 dakikadan daha fazla bekledi benim telefonda yaklaşık olarak 1 saat diyebilirim. Sanırsam wi-fi hızına bağlı olarak bu sür değişiklik gösteriyor.

  Cevapla
 9. Biz wi-fi olmadna direkt olarak bu güncelleştirmeyi ekleyebiliyor muyuz? Admin çünkü benim wi-fi sorunum var wi-fi ile giremiyorum internete?

  Cevapla
 10. Wi-fi üzerinden direkt olarak güncelleştirmeleri indiren telefonlar çok hoşuma gidiyor yalnız bazı telefonlarda bu özelliği kullanmaya çalışırken servere bağlanamadığını dile getiriyor.

  Cevapla
 11. Andorid işletim sistemi artık pazarı elidne barındıracak gibi. Windows’da çekiliyor son aldığımız haberlere göre. Artı karşısında bir tek İOS olacak gibi.

  Cevapla
 12. HTC firmasının 3d özellikli cep telefonu htc 3.6 arayüzünü kulllanması çok hoş geldi bana. Buna uygun bir donanımda olduğu için dört dörtlük diye tanımlıyorum.

 13. güncelleme başarıyla sağlandı htc 3d evo. ancak menüde dolaşırken telefon sürekli konuşuyor ve bu durum çok sıkıcı. iptal etmek içinde bir yol bulamadım. bu konuşanı nasıl sustururum ?

  Cevapla