HTC İki Yeni Cihaz İçin Çalışmalara Devam Ediyor

Pazarda Samsung firması ile amansız bir rekabete giren ve önceki yıllarda geriden geldiği Akıllı Telefon Üretiminde artık gaza basmaya karar veren HTC firması 2 yeni ürün üzerinde çalışmalara devam ediyor. Pazara Samsung Galaxy S3 modelinden önce 4 Çekirdekli bir işlemciye sahip olan HTC One X modelini sunan firma şimdi de bir tanesi Akıllı Telefon bir […]Pazarda firması ile amansız bir rekabete giren ve önceki yıllarda geriden geldiği Akıllı Telefon Üretiminde artık gaza basmaya karar veren firması 2 yeni ürün üzerinde çalışmalara devam ediyor.

Pazara modelinden önce 4 Çekirdekli bir işlemciye sahip olan One X modelini sunan firma şimdi de bir tanesi Akıllı Telefon bir tanesi de Telefon Tablet olan iki model üzerinde çalışmalara devam ediyor.

HTC Firması 2 Adet Yeni Cihazı Pazara Sunmaya Hazırlanıyor
Firması 2 Adet Yeni Cihazı Pazara Sunmaya Hazırlanıyor

Sızdırılan bilgilere göre Akıllı Telefon olarak pazara sunulması planlanan PM63100 Evltare UL Kod isimli cihaz 1.7 Ghz lik 4 çekirdekli bir yapıya ve 720p lik bir ekran çözünürlülüğüne sahip olacak.

Akıllı Telefon ve Tablet arasında bir ürün olması beklenilen diğer cihaz ise bir anlamda Galaxy N7000 Note modeline bir karşı ürün olarak pazara sunulacak. Bu cihazla ilgili sızan tek bilgi ise 1080p lik bir ekran çözünürlülüğüne sahip olacağı.

  Samsung Galaxy S5 İle Bebek Ağlama Monitörü Geliyor

Kısacası 2012 sonunda ya da 2013 başlarında HTC firması 2 ya da daha fazla cihazı pazara sunarak ve Nokia karşısında biraz daha ilerlemeyi planlıyor. Bu arada yaşanması muhtemel iPhone 5 sarsıntısından ise en az darbe ile kurtulmanın hesaplarını yapıyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status