HTC İşletim Sistemi Çin’den Başlayarak Büyüyecek

HTC İşletim Sistemi Çin’den Başlayarak Büyüyecek

Android İşletim Sistemi ile büyüyen firmalar arasına katılan HTC İşletim Sistemi Çin’den Başlayarak Büyüyecek firması diğer taraftan da Bölgesel bazda bazı İşletim Sistemi denemeleri yapmaya başladı bile. Samsung ve Intel markalarının birlikte yürüttüğü Tizen OS, Apple’ın kendi başına büyüttüğü İOS, BlackBerry’nin BB10, Nokia’nın WP8 i derken pazarda Android İşletim Sistemi dışında hemen hemen her firmanın kendisine […]


Android ile büyüyen firmalar arasına katılan Çin’den Başlayarak Büyüyecek firması diğer taraftan da Bölgesel bazda bazı denemeleri yapmaya başladı bile.

Samsung ve Intel markalarının birlikte yürüttüğü Tizen OS, Apple’ın kendi başına büyüttüğü İOS, BlackBerry’nin BB10, Nokia’nın WP8 i derken pazarda Android İşletim Sistemi dışında hemen hemen her firmanın kendisine özel bir İşletim Sistemi oluşmaya başladı.

Bu durumu gören firması da ilk olarak Çin Pazarı için hazırlayacağı ve pazara özel olarak sunacağı İşletim Sistemi üzerinde çalışmalara başlamış durumda.

Çin Yetkili Organlarından gerekli satış izinlerini almaya çalışan ’nin bu sayede hem İşletim Sistemi için ek ödemeler yapmasına hem de ilerleyen dönemde kendisi adına tutunacak bir dalın ortaya çıkmasına çalıştığı ortada.

  HTC One X İçin Sense 5.0 ve Android 4.2.2 Güncellemesi Çıktı
HTC İşletim Sistemi Çin’den Başlayarak Büyüyecek
HTC İşletim Sistemi Çin’den Başlayarak Büyüyecek

Bakalım HTC İşletim Sistemi kendisini geliştirip pazarda rekabet edebilir konuma gelebilecek mi? Yoksa Çin pazarına özgü bir sistem olarak kalacak mı?

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status