HTC Kullanıcılarına Android 4.1 Güncelleme Müjdesi

HTC Kullanıcılarına Android 4.1 Güncelleme Müjdesi

Yakın dönemde Google tarafından pazara sunulan Android 4.1 Jelly Bean sürümü için firmaların sessiz bekleyişi sürerken HTC firması kullanıcılarının gönlüne su serpti ve birçok modeli için Güncelleme geleceği bilgisini verdi. Firma tarafından verilen bilgiye göre HTC One X, HTC One XL ve HTX One S modellerine yakın dönemde Android 4.1 güncellemesi çıkarılacak. Ayrıca güncelleme bu […]yorumlar.net

Yakın dönemde Google tarafından pazara sunulan sürümü için firmaların sessiz bekleyişi sürerken firması kullanıcılarının gönlüne su serpti ve birçok modeli için Güncelleme geleceği bilgisini verdi.

HTC Android 4.1 Güncellemesi İçin Yeşil Işık Yaktı
Güncellemesi İçin Yeşil Işık Yaktı

Firma tarafından verilen bilgiye göre , One XL ve HTX One S modellerine yakın dönemde güncellemesi çıkarılacak. Ayrıca güncelleme bu 3 modelle sınır kalmayacak. İlerleyen dönemlerde birçok model için de güncellemesi yayınlanacak.

HTC One modelleri için çıkarılması planlanan .1 sürümü için 2012 son çeyreği tarihini verebiliriz. Ancak diğere modeller için herhangi bir tarih vermek zor olacaktır.

Bu arada .1 İşletim Sisteminin bir üst modelinin gelme ihtimali de göz önüne alındığında firmaların önümüzdeki dönemlerde güncelleme noktasında çok fazla sorun yaşayacağını düşünebiliriz.

  HTC T6 Modeli Galaxy Note Serisiyle Rakip Olacak

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status