HTC M7 Hakkında Yeni Bir İddia Daha Sızdırıldı

2013 yılında yeni trendler arasında oldukça iddialı olması beklenen HTC M7 İle yeni iddialar ortaya atıldı. Bunlardan en önemlisi  de kesin olup olmadığı henüz bilinmemekle birlikte M7’ nin 4.7 inç full HD ekranla geleceği yönünde.

2012 yılında beklediği başarıyı yakalayamayan HTC, 2013 yılında kendi toplayarak büyük başarılara imza atmayı planlıyor. Bunun da müşterilerinin karşı koyamayacağı kusursuz bir akıllı telefonla üstesinden gelmeyi planlıyor.

Hakkında yapılan iddialara göre M7, HTC’ nin 2013 için en büyük kozu. Tedarikçilerden alınan bilgilerin HTC’ nin 5 milyonluk üretim için sipariş verdiği doğrultusunda olması da bu düşüncemizi doğrular nitelikte.

HTC M7 Hakkında Yeni Bir Daha İddia 4.7 inçlik Full Ekran
HTC M7 Hakkında Yeni Bir Daha İddia 4.7 inçlik Full Ekran

Henüz kesin birşekilde bahsedemediğimiz bir iddia ise cihazın 4.7 inç büyüklüğünde Full HD 1920 x 1080 çözünürlüğünde ekrana sahip olacağı yönünde. J Butterfly ve Droid DNA modellerine göre daha yoğun piksel aralığı sunacak olan M7, bu özelliklere sahip olacaksa One X’e benzer büyüklükte olacak diyebiliriz. HTC M7’ nin sahip olacağı diğer özellikler hakkındaki iddialar ise şu yönde:

  • 468 ppi piksel yoğunluğuna sahip olacak olan M7, iPhone 5’teki Retina ekrana göre yüzde 40 daha keskin görüntü sunacak.
  • M7‘ nin donanımında ise iddialara göre Qualcomm’un 1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, Adreno 320 GPU’su, 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip.
  • Evleaks’e göre HTC, M7’de 13 Megapiksel sensör ve F 2.0 diyaframlı ana kamera kullanacak. Ayrıca Beats Audio gibi desteklere de sahip olacak.
  • 2300 mAh’lik Li Pro batarya kullanacağı iddia edilen telefonda ayrıca Sense 5 ara yüzüne yer verileceği yönünde.

Bakalım HTC ne zaman bizleri M7 ile tanıştıracak ve beklediği çıkışı ne kadar gerçekleştirebilecek ?

HTC M7 Hakkında Yeni Bir İddia Daha Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir