HTC Modellerindeki Beats Audio Kalitesine Veda Edebiliriz

HTC Modellerindeki Beats Audio Kalitesine Veda EdebilirizGeçtiğimiz yıllarda firmasının yarısını satın alarak ürünlerinde hem Ses Çipi hem de Kulaklıklarını kullanmaya başlayan firması artık firma alakalı hiçbir söz hakkına sahip değil.

Beats Elektronik firmasının %50.1 hissesine sahip olarak girdiği pazarda firması dün elinde kalan son %24 lük kısmı da Beats Elektronik firmasına devrederek Beats Audio firması ile olan son hisse satışını da gerçekleştirmiş oldu.

Bundan sonraki süreçte Beats Audio firmasına ivme kazandıran firmasının modellerinde bu ses çipi ve kulaklıkları kullanıp kullanmayacağı kafalardaki soru işaretleri arasındaki yerini aldı.

HTC Modellerindeki Beats Audio Kalitesine Veda Edebiliriz
HTC Modellerindeki Beats Audio Kalitesine Veda Edebiliriz

HTC firmasının özellikle yeni nesil ürünlerinde kullandığı Güçlü ve Temiz ses için olmazsa olmazlar arasında yer alan Beats Audio firması ile anlaşmanın iptal olması durumunda yeni modellerde hangi ses çipinin kullanılacağı da merak konusu.

  HTC One A16 Modelinin Tasarımı Sızdırıldı

Bakalım HTC ve Beats Audio arasında ortaklık devam edecek mi ve gelecek ürünlerde Beats Audio Ses Çipine sahip HTC modelleri pazara çıkacak mı?

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status