HTC, Motorola ve Samsung Yeni Nexus Modelini Üretecek

HTC, Motorola ve Samsung Yeni Nexus Modelini Üretecek

Google firması tarafından finanse edilen ve bir dönem HTC sonrasında da Samsung firmalarına ürettirilen Nexus modeli ile ilgili oldukça ilginç haberler yayılmaya başladı. Samsung firması tarafından hali hazırda satışı devam eden Nexus modelinden sonra HTC firmasının da X5 adındaki bir modelini Nexus modeli olarak pazara süreceği yönünde haberler yayılmaya başladı. Aynı zamanda Google firmasının altında […]


Google firması tarafından finanse edilen ve bir dönem HTC sonrasında da Samsung firmalarına ürettirilen modeli ile ilgili oldukça ilginç haberler yayılmaya başladı.

Samsung firması tarafından hali hazırda satışı devam eden modelinden sonra HTC firmasının da X5 adındaki bir modelini modeli olarak pazara süreceği yönünde haberler yayılmaya başladı.

Aynı zamanda Google firmasının altında bulunan Motorola firmasının atılım yapmak için Yeni Nexus modelini pazara süreceği yönünde bir haber ortalarda dolaşıyor.

En çarpıcı olanı ise her firmanın kendi Nexus Modelini üretmesi noktasında. Buna göre her firma Nexus unvanına sahip bir cihaz üretecek ve Google İlk Güncellemeleri bu cihazlar üzerinden dağıtacak.

  Google Nexus 7 Tablet PC'nin 3G'li Modeli Yakında
Google Nexus

 

Her ne kadar olmaz gibi görünse de bu çekişmeli pazar ortamında oldukça başarılı bir Google Atağı olarak bu tarz bir iş yapılabilir.

Bekleyelim ve Görelim.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status