HTC New One M8 Lansmanı Yapılmadan Türkiye’de Satışa Çıktı

HTC firması tarafından 25 Mart 2014 tarihinde Global Lansmanı, 7 Nisan 2014 tarihinde de Türkiye Lansmanı yapılacak olan modeli New ONE M8 daha tanıtılmadan satışa çıktı.

Bir Webmaster Forum Sitesinde açılan konu ile satışa sunulan 2 adet HTC New One M8 GOLD modeli 3,500 TL gibi bir fiyattan son kullanıcıya satılmaya çalışılıyor.

Tamamen Gayri Resmi olarak satışı yapılan ürünün nasıl ve nerden temin edildiği, Henüz resmi olarak lansmanı yapılmamış bir ürünün nasıl satışa sunulduğu, Türkiye’deki Resmi İşlemlerin nasıl halledildiği ise büyük bir soru işareti.

7 Nisan 2014 tarihinde Türkiye Lansmanı yapılacak olan ve 2000 – 2250 TL arasındaki bir rakamdan son kullanıcıya sunulması beklenilen HTC New One modeline herkesten önce sahip olmak isteyenler 3500 TL’lik fiyatı gözden çıkarıp, oldukça güvensiz bir alışverişe adım atabilirler.

HTC New One M8 Lansmanı Yapılmadan Türkiye'de Satışa Çıktı
HTC New One M8 Lansmanı Yapılmadan Türkiye’de Satışa Çıktı

Bakalım HTC Türkiye bu tarz satışlarla ilgili olarak nasıl bir bilgilendirme yapacak. Bu şekilde satışı yapılan ürünlerin nereden ve nasıl tedarik edildiği nasıl ortaya çıkacak.

HTC New One M8 Lansmanı Yapılmadan Türkiye’de Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir