HTC One A9 ’un Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

HTC tarafından pazara sürülen HTC One A9 modelinin Türkiye Satış Fiyatı netleşti, Teknoloji Siteleri ürünü listelemeye başladı.

Özellikle Apple iPhone 6s serisine benzerliği ile dikkat çeken, Donanımsal özellikleri ile de ciddi anlamda kullanıcılardan talep görmesi beklenilen HTC One A9 serisinin Türkiye Pazarında 2.499 TL’den satışa çıkacağı netleşti.

Yalnız bu fiyat 16 GB Dahili Depolama Alanı ve 2 GB Ram Belleğe sahip olan model için belirlenmiş durumda.

32 GB Dahili Depolama Alanı ve 3 GB Ram Belleğe sahip olan diğer model için henüz bir fiyatlandırma yapılmamış. Ancak o serisinin de 2,699 – 2,799 TL seviyesinden daha yukarıda olması beklenmiyor.

Bimeks tarafından Web Sayfası üzerinden 2.499 TL’den listelenen HTC One A9 serisi şu aşamada siparişe kapalı ancak 1-2 gün içerisinde ürünün satışı da başlayacaktır.

 

HTC One A9 Satış Fİyatı
HTC One A9 Satış Fİyatı

 

HTC One A9 Modelinin Teknik Özellikleri Neler?

Qualcomm SnapDragon 617 serisi 4+4 Çekirdekli bir işlemciye sahip olan HTC One A9 serisi 16 GB Dâhili Depolama Alanı ve 2 GB Ram Bellekli modelin yanı sıra 32 GB Dâhili Depolama alanı ve 3 GB Ram Bellekli model olmak üzere iki farklı yapıda pazara çıkacak.

5 inçlik Full HD IPS ekrana sahip olacak olan modelin Alüminyum Kasaya sahip olacağını ve 4 renk seçeneği ile satışa çıkacağını da eklememiz gerek.

13 MP değerinde bir BSI sensöre sahip Arka Kamera ve 4 UltraPiksel değerinde bir ön kameraya sahip olacak olan HTC One A9 serisinin BoomSound Hoparlör Sistemi de unutulmamış durumda.

 

HTC One A9
HTC One A9

 

Amiral Gemisi olan HTC One M9 serisinden donanımsal olarak bir adım geride gibi dursa da kullanıcılara aynı hız ve performansı vereceği konusunda hiçbir kuşkumuz yok.

Kaldı ki One M10 serisi ile Amiral Gemisi savaşına girmeyecek, kendi çapında farklı bir tasarım ile One A serisi olarak yoluna devam edecek bir seri üretilmiş durumda.

HTC One A9 modeliyle alakalı olarak daha detaylı bir inceleme için HTC One A9 Modeli Tanıtıldı, İşte Teknik Özellikleri sayfasına bakabilirsiniz.

HTC One A9 ’un Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir