HTC One Ailesi Satışa Sunuldu

HTC firması tarafından piyasaya sürülen ve 2012 senesinde adından sıkça söz ettirmesi planlanan One serisinin ilk cihazları Almanya’da bulunan Media Mark mağazasında görücüye çıktı.

4 farklı model ile piyasaya sürülen yeni cihazlar birbirinden farklı özellikleri ile kullanıcıları kendilerine hayran bırakmayı başardılar.

HTC One XL, HTC One C, HTC One S ve HTC One V modelleri ile pazara sunulan modellerin fiyatları da belli olmaya başladı.

Almanya’da satışa sunulan ilk modeller olan HTC One X modeli 579 Euro gibi bir fiyattan kullanıcıya sunulurken, HTC One S modeli de 519 Euro gibi bir fiyattan kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Türkiye pazarına Nisan ayı sonu gibi girmesi beklenen cihazın Paralel İthalat ile ay ortasında satışına başlanacaktır diye düşünüyoruz.

Fiyat noktasında ise cihazın satışının ortalama 2000 TL seviyesinde seyretmesi bekleniyor. Ancak kampanya yapılması veya daha aşağı bir fiyata sözleşmeli olarak operatörler tarafından satışa sunulması da bir ihtimal olarak ele alınabilir.

 HTC One S modeli Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız…

HTC One Ailesi Satışa Sunuldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 17 Ocak 2014, 15:29

    HTC One, HTC One Max ve HTC One Mini için Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin Şubat ayının sonuna kadar…

    Cevapla