HTC One Akıllı Saat Serileri Yolda

HTC One Akıllı Saat Serileri Yolda

Akıllı Telefon Pazarında adını son dönemde artık iyice tepeye taşıyan HTC firmasından beklenilen Akıllı Saat atılımı gerçeğe dönüşmek üzere. Geçtiğimiz dönemde @evleaks tarafından HTC Akıllı Saat ailesine ait olduğu iddia edilen bir görsel basına sızdırılmıştı. Şimdi ise Direkt olarak HTC kanadından bir bilgi pazara ulaşmış durumda. HTC firması personellerinin nasıl bir ortamda çalıştığını göstermek adına […]


Akıllı Telefon Pazarında adını son dönemde artık iyice tepeye taşıyan HTC firmasından beklenilen Akıllı Saat atılımı gerçeğe dönüşmek üzere.

Geçtiğimiz dönemde @evleaks tarafından HTC Akıllı Saat ailesine ait olduğu iddia edilen bir görsel basına sızdırılmıştı. Şimdi ise Direkt olarak HTC kanadından bir bilgi pazara ulaşmış durumda.

HTC firması personellerinin nasıl bir ortamda çalıştığını göstermek adına bir video yayına almış durumda. Ancak video içerisindeki bir detay direkt olarak dikkatleri çekmeyi başardı.

HTC One Akıllı Saat Serileri Yolda
HTC One Akıllı Saat Serileri Yolda

 

HTC Akıllı Saat Modeli İlk Kez Görüntülendi

@evleaks tarafından sızdırılan Saat Tasarımına benzer bir saat Tasarım ve Çalışma ekibinin masasında görünüyordu. Ve görünüşe göre bu HTC’nin üzerinde çalıştığı Akıllı Saat serisine ait bir üründü.

Yuvarlak yerine Kare yapılı bir tasarıma sahip olan Akıllı Saatin HTC One Gear adıyla yada HTC One Watch adıyla pazara sürülmesine çok zaman kalmamış gibi görünüyor.

Bakalım HTC Akıllı Saat pazarında ciddi bir adım atmayı başarabilecek mi bu model ile.

HTC One Akıllı Saat evleaks
HTC One Akıllı Saat evleaks

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler