HTC One Google Edition 26 Haziran’da Satışta Olacak

HTC One Google Edition 26 Haziran’da Satışta Olacak

HTC tarafından 2013 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara sürülen HTC One modelinin Saf Android (Stok Android) sürümü ile pazara sunacağı HTC One Google Edition serisinin 26 Haziran’da satışına başlanacak.  Daha önce Google tarafından sadece Nexus serisi modellerde kullanılan Stok Android sürümü son dönemde pazara çıkan HTC one ve Galaxy S4 modelleri için de hazırlandı. Buna […]yorumlar.net

tarafından 2013 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara sürülen One modelinin Saf Android (Stok Android) sürümü ile pazara sunacağı One Google Edition serisinin 26 Haziran’da satışına başlanacak. 

Daha önce Google tarafından sadece Nexus serisi modellerde kullanılan Stok Android sürümü son dönemde pazara çıkan ve Galaxy S4 modelleri için de hazırlandı.

Buna göre ve serilerinden birisine sahip olanlar Google Nexus serisi gibi ilk olarak Android Güncellemelerine sahip olabilecekler.

599$ fiyat etiketine sahip olacak , Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi, kilitsiz Bootloader, 32GB dahili hafıza, T-Mobile ve AT&T operatörleriyle uyumlu HSPA+ ile 4G LTE iletişim teknoloji desteğiyle birlikte 26 Haziran’da Play Store aracılığıyla ABD’de satılmaya başlayacak.

  HTC One 2 (M8) İçin Pazara Çıkış Tarihi Belli Oldu

Aynı tarihte Galaxy S4’ün GT-I9505G model numaralı benzer yazılıma sahip Snapdragon 600 çipsetli sürümü 649$’dan yine Play Store’de listelenecek.

 

HTC One Google Edition

 

Google Edition serisi ile özellikle 5.0 ile gelen özellikler alınarak daha sade ve hızlı bir ara yüze kavuşan modeli bu güncelleme desteği ile oldukça iyi bir satış rakamına ulaşacak gibi görünüyor.

Bakalım HTC One serisi mi yoksa HTC One Google Edition serisi mi en fazla satanlar listesinde olacak.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. VSCO cam android galaxy S4, note 3 ve HTC One için çıkmış bugün. Darısı sevenlerinin başına.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status